2737
2734

من ۳ ساله که اینجا عضوم.‌قبلشم ۲ سالی خواننده خاموش بودم. 

توی این مدت خیلیا رو دیدم که دروغاشون لو رفته.

جالبه برام بعضی خانم ها انقدر دل میسوزونن. برای یه تاپیکی که اصلا از صحتش اطلاع ندارن اشک میریزن. 

من چند نفر از آشناهامونو اینجا میشناسم (اونا نمیدونن من میشناسمشون) امروز اتفاقی تاپیک یکیشونو دیدم که چقدر خالی بسته بود. عزیزانم خواهش میکنم هر چیزی رو باور نکنین

. اصلا مبنا رو بذارین روی اینکه تاپیکا سرکاریه مگر اینکه خلافش ثابت بشه. بخونین و بگذرید. فکر خودتونو درگیر نکین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نمیشه که مثلا اونکه شوهرشو با منشی دیده. فکرم مشغولشه

حالا اینکه بهش فکر کنی فقط مشکلی نیست ولس بعضیا غصه میخورن ، اشک میریزن. دعا میکنن براش.....

خیلیاشون زن باردار هستن یا بچه شیر میدن

خدا ازشون نگذره

.به هر حال هر چی بگی یه سری دختر بچه کم سن و احساساتی و جوگیر هست که ایتطور تاپیکا مخصوصا خیانت و ...باور کنه و روش تاثیر بذاره

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
2738

اون تنها تاپیکیه باورش کردم چون قبلیا فقط خیانتو میگفتنو میرفتند واصلا دیگه نمیفهمیدیم چی شد ولی این به نظرم واقعیه

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.

من تاپیک درآمد و شغل همسر رفتم همه پولدارا جمع بودن فقط عده ای کم درامد زیر یک ملیون گفتن حسود نیستم اصلا اما ناراحت شدم از درآمد زندگی ام 😭😔

همسرم قلب من ♥️نی نیم وجود من 🤰🏻مامانم دنیای من🌍 بابام تاج سرم🙆‍♀️ آبجیم همدمم.👩‍❤️‍💋‍👩داداشام تکیه گاهم🤗 خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین.👨‍👩‍👦‍👦👨‍👩‍👦‍👦👩‍👦‍👦👩‍👦‍👦

اون چی شد کسی خبر نداره؟

🍃وَاللهُ یَعلَمُ مَا فِی قُلوبِکُم 🍃خداوند می فرماید : حواسم هست چی تو دلت می گذره ..🍃.. دل مرنجان که زهر دل به خدا راهی هست🍃هر که راهیچ به کف نیست🍃به دل آهی هست ..🍃.. مراقب حرف زدنمون باشیم پشت هر اکانت مجازی یک قلب واقعی در حال تپیدنه...🍃
2706