2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
احساس میکنم فقط برمیگرده به فقر.  و چقدر دردناکه مرد های جامعه مون واسه پول تن به خفت و ذلت م ...

نمیدونم دلیلشو ولی واقعا نفرت انگیزن:/

عین زالو میچسبن به یکی و احساس زرنگیم میکنن :/

🌸و ان لیس للانسان الا ما سعی و ان سعیه سوف یری🌸

اره اره نامزد سابق من 😅

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 

هرجای ازاین دنیاهم ادم خوب پیدامیشه هم ادم بد،بله که هس نامزدمن باکلی دعوابالاخره جواب بله روازبابام گرفت تاالانم که باهمیم واقعاتمام رفتارش وکاراش جوری بوده که من مطمن شدم ک عاشقمه،منم تااخرعمرم عاشقشموعاشقشموباهاش هستم.

ولی من دهه هشتادازدواج کردم دوران منم کشته مرده زن نمیدیدم،من خودم سنتی ازدواج کردم ولی عاشق همسرم شدم،ولی اون نه،اینوخودشم میدونه،ولی نه اون بروز داده نه من،سالهاست باهم زندگی میکنیم،هیچ خطایی ازش ندیدم،ولی همیشه سردبوده،وواقعامیدونم عاشقم نبوده،چون اگه بود همه کاربرام میکرد ونکرد،

همیشه فکرمیکردم اگه داره باهام زندگی میکنه به خاطرعادته وبه خاطراینکه مادربچه هاشم،وغیرازاین نیست،

یااگه بهم خیانت نمیکنه به خاطراینه که این اخلاق روغیرانسانی میدونه نه به خاطرعشقش،

باوجوداین خوشحالم که توزندگیم طعم عشق روچشیدم ولی اون نه

2706