2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دروغ چرا شوهرم.. تا پای سکته قلبی هم رف

واااییی😍😍😍😍😍😍توضیح بده😋😋😋😋😋😋😋

عاشقتم کاربر غلاغسیاه😍از96 خاننده خاموشم.         اِی آسمان! اِی آسمان به سوزِدِل من گواه باش؛که اَز دَست غَم به کوه وبیابان گریختم      داری خبر ک شب همه شب دور از آن "نِگاه"مانند شمع سوختم و اشک ریختم....😔(فریدون مشیری. همایون شجریان. عشق پاک)        ‌‌‌ ‌‌‌‌‌             همتونومیشناسم.تازه چن نفرتون فامیل وآشنایین😈😈
2728

اگر 11 سال پیش هم جز این دوره زمونه حساب میشه

بی اغراق همسره من واقعا به آب و آتیش زد

راضی کردن بابای من و از همه مهمتر خوده من 

کاره هر کسی نبود

هر چند تو این 8 سال اونقدر خوب بود که دلم 

واسه اون زمین و هوا زدنش میسوزه

@yaas1392     عزیزم تگم کرده بودی  تاپیک ترکیده بود نفهمیدم

عه ترکید😐

جنجالی بود ی مقدار البته اخراش بود دیگه

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2738
چی بگم داستانم همش غصه اس.. شوهرم یازده سال منتظرم موند و ازدواج نکرد و وقتی منو از اون جدا کردن و ا ...

😢😢😢😢😢😢😍😍😍😍😍😍😍😍😍آخرش مهمه😘😘😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍

عاشقتم کاربر غلاغسیاه😍از96 خاننده خاموشم.         اِی آسمان! اِی آسمان به سوزِدِل من گواه باش؛که اَز دَست غَم به کوه وبیابان گریختم      داری خبر ک شب همه شب دور از آن "نِگاه"مانند شمع سوختم و اشک ریختم....😔(فریدون مشیری. همایون شجریان. عشق پاک)        ‌‌‌ ‌‌‌‌‌             همتونومیشناسم.تازه چن نفرتون فامیل وآشنایین😈😈

مـــــــن↜↜همســــرم😊😊

اَمـــٰان اَز اون روزی کـِــــه دوزاریـــم 👻پیشِ خــــودِش فِــکْ کُنـِـه کـِـه تــراولــه ...       ایــن حکـــایت بعضیـــــاس تو            نی نی سایـــت...                                                   

حس خوبیه.دوست داشتم کسی دوسم داسته باشه خیلی خیلی نه یکی که بگه میخوای بمون نمیخوای نمون.پشتمه ها ولی معمولی دوسم ااره

خانومی که دنبال آتو گرفتن از دیگرانی قابل توجه شما منظورم از کرم،کرم صورته .اندکی تفکر .مثبت اندیش باشیم خخخ
2706