2703
2553

هرکس باهاش حرف میزنه اخرش به این نتیجه میرسه که خیلی تلخ وگستاخه اما از رو نمیره گاهی اپقات چنان حرص میخورم که باهاش بحث کنم اما میدونم گستاخه ممکن جواب ناراحت کننده بده اما تا چند روز ناراحت میشم

مثلا یه بار ازم خواست ببرمش ارایشگاهی که موهام رنگ کردم بردم سر قیمت ارایشگرم شست گذاشت اونور ،کلی خجالت کشیدم ارایشگرم بهم گفت دیگه نیارش کارم برده زیر سوال،بهش گفته بود من برای ارایش حاضرم تا یه میلیون پول بدم اما برا مش صد وپنجاه نمیدم کلیم منم منم کرد که من با لا شهر رنگ گذاشتم ،اینجا پایین شهر نباید این قیمت بگیری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ای خاک توسر هرچی جاری عقده ایی و کمبود داره،میخواد منم منم کنه خودشو نشون بده.جاری من نمیدونه چطور حرصمو درآره چون اصلا نمیبینمش به بچه متوسل شده همش میگه چش میخوره میاد جلو من اسپند دود می‌کنه میگه بچم چش خورده فلان شده حالا تنها نقطه ضعف منو بچه نداشتم دیده بدبخت

خیلی حالم خراب میکنه وقتی هم کلامش میشم مثلا میگه شوهر من برا خانوادش خیلی پسر خوبیه ،میگم اره خوب همه دوست دارن برا خانوادشون بچه خوبی باشن میگه نه فرق میگمه شوهر مبعضی پسرا مثل گاو میمونن ،احساسکردم منظورش شوهر منه کلا میخواد بگه ماااااا خوبیم

2456