2733
2739
عنوان

🌸مشهدیااااا🌸

| مشاهده متن کامل بحث + 205 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم اتفاقا دنبال دندون پزشکم برا پرکردن دندونام..اگه معرفی کردن صدام میزنی؟ممنونم

بیا معرفی کردن

دکترغدیرزادم هس.دکترخواهرمه خیلی تعریف میکنه

سعی کنیم "قضاوت" نکنیم.اونم تو فضای مجازی!
بیا معرفی کردن دکترغدیرزادم هس.دکترخواهرمه خیلی تعریف میکنه

مرسی عزیزم صدام کردی..کجاست ؟ قیمتاش چجوریه خوبه؟

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
2728
دکترغدیرزاده؟تو احمدآباده نزدیک ساندویچ سردصدف

آها دوره به من پس😞شما کجا میری اخر؟ پیش کی

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
نمدونم این جمعه و شنبه ک آزمون دارم    😑

هرموقع رفتی بیا بگو پیش کدوم رفتی خوب بوده یانه که منم برم .مرسی گلم😊

2738
هرموقع رفتی بیا بگو پیش کدوم رفتی خوب بوده یانه که منم برم .مرسی گلم😊

فقط پرکردگی داری؟

اگه پرکردگی و کشیدن باشه دکتر منصوری تو مدرس هم کارش خوبه هم قیمتش مناسبه

من چنتا ازدندونامو اون پرکرده ولی ایندفه میخام عصب کشی کنم میترسم برم پیشش چون دیگه سنش رفته بالا...😬👌

فقط پرکردگی داری؟ اگه پرکردگی و کشیدن باشه دکتر منصوری تو مدرس هم کارش خوبه هم قیمتش مناسبه من چنت ...

نه گلم منم احتمالا دندونام به عصب رسیده ..شاید جرمگیری هم بکنم ..منم یکی  رو سراغ دارم ولی چون چندنفر رفتن پیشش مواد داخل دندونشون ریخته بعدا..براهمین میترسم برم پیشش..الان تو نظرت این شد پیش کی بری؟

نه گلم منم احتمالا دندونام به عصب رسیده ..شاید جرمگیری هم بکنم ..منم یکی  رو سراغ دارم ولی چون ...

من هنوز نرفتم معاینه 

پیش دکترایی ک‌ معرفی کردن

حالا آزمونارو بدم بعدش میرم...

نه گلم منم احتمالا دندونام به عصب رسیده ..شاید جرمگیری هم بکنم ..منم یکی  رو سراغ دارم ولی چون ...

میشه بیای کمکم کنی😭

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2862313/وای-خدا-بازززممممشهدیاااا نمیدونم این چندمین فلاسکیه ک میشکنننممم دیگه حسابش ازدستم دررفتهخانوما خواهش میکنم ی جایی روبهم معرفی کنین ک قبل ازینکه مامانم بفهمه برم شیشه فلاسکو عوض کنننممم

از دخترداییم میپرسم بهت میگم دانشجوی دندونه ببینم از استاداش کی خوبه

میشه بیای کمکم کنی😭

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2862313/وای-خدا-بازززممممشهدیاااا نمیدونم این چندمین فلاسکیه ک میشکنننممم دیگه حسابش ازدستم دررفتهخانوما خواهش میکنم ی جایی روبهم معرفی کنین ک قبل ازینکه مامانم بفهمه برم شیشه فلاسکو عوض کنننممم

Bimatun  chiye?

کممممککککک😭

پرسیدم تو دانشکده دندون فک کنم نرخا مناسبتره از مطب عصب کشی دکتر سیاوش موشخیان خییلی معروفه اما دی ...

منظورت جهاددانشگاهیه؟امروز دکترمنصوری منو ارجاع داد اونجا...موشخیان نداشتن...دکتر صمدی دندونمو پرکرد

تاحالا اسمشو شنیدی؟

مهشیدشیخ نظامی رو میگفتن خیلی کارش خوبه(واسه عصب کشی)

2706