2726
عنوان

🌸مشهدیااااا🌸

205 بازدید | 31 پست

بایددندونمو عصب کشی کنم

دندونپزشک خوب میشناسین؟ک قیمتاشم مناسب باشه

دندونپزشک خواهرم میگه700

دندونپزشک مامانم میگه400ولی اطمینانی بهش ندارم😕

سعی کنیم "قضاوت" نکنیم.اونم تو فضای مجازی!

منم اتفاقا دنبال دندون پزشکم برا پرکردن دندونام..اگه معرفی کردن صدام میزنی؟ممنونم

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

Bimatun  chiye? 

مهربونا دعاکنین قبل از عید1400 ماشین مورد علاقمو بخرم دعای شماها اثر داره...   میشه واسه حاجت روایی م صلوات بفرستین...... دعاتون میکنم                                                             

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

خودم نرفتم..تو سایت دیدم میگن خوبه..

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

پرسیدم

تو دانشکده دندون فک کنم نرخا مناسبتره از مطب

عصب کشی دکتر سیاوش موشخیان خییلی معروفه اما دیر وقت میده

ترمیم دکتر بروز نیت اگه اشتباه نکنم

زنگ بزن دانشکده بهت میگن چیکارکنی اولش باید پرونده تشکیل بدی 

پرسیدم تو دانشکده دندون فک کنم نرخا مناسبتره از مطب عصب کشی دکتر سیاوش موشخیان خییلی معروفه اما دی ...

این سیاوش موشخیان دانشکدس؟یا خودش مطب دارع؟

مرسی😊

سعی کنیم "قضاوت" نکنیم.اونم تو فضای مجازی!
2706