2726
عنوان

کسی داغ عزیز غیر منتظره دیده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11639 بازدید | 72 پست
خدا بهت صبر بده چیشدکه فوت شد؟هر لحظه به یادشی؟

آره واقعا هر لحظه به یادشم، با دوستاش رفته بودن پیست تو راه تصادف میکنن و بخاطر ضربه به قفسه سینه اش استخوان جناغ سینه رفته بود تو قلبش الهی بمیرم براش دارم تایپ میکنم تمام بدنم میلرزه از یاد آوری اون روزا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

داغ عزی یه طرف. بعد فکر کن پدر بزرگم زنده بود و وارث پدرم می شد. طبق قانون یک ششم از اموال بیشترین ا ...

شکر خدا.انشالله زندگیت اروم و پراز اتفاقای مثبت باشه...

لعنت به این قانونی که هیچ جا پشتوانه مظلوم نشد

این نیز بگذرد!!!😏😏😏😏😏
آره واقعا هر لحظه به یادشم، با دوستاش رفته بودن پیست تو راه تصادف میکنن و بخاطر ضربه به قفسه سینه اش ...

اشکمو در آوردی،، 😔خدا رحمتش کنه عزیزم خدا الهی صبر ب خودت و خانوادت بده 

2728

چند سال پیش خانواده همسر دختر داییم 

پدر مادر دوپسر یه دختر همشون رفتن زیر تریلی 😭😭😭😭فقط شوهر دختر داییم موند بینشون الان هم همش قرص اعصاب ناراحت لاغر 

این همه بهش میگن بچه بیار میگه نمیخوام نباشه بهتر از اینه که داغشو ببینم 

😔😔😔

❤️فلانی پسرزاس...اولین فرزندش پسراست...پسر پسر قند عسل,پسر پسر قند و نباتفلانی زايمان کرد...شکم اولش است؟دختر؟...وای دختر؟...و هیچ کس ندانست دختری که ديگران برای ورودش به اين دنيا از واژه ی (وای)استفاده کردند، اکنون سوگولی پدرش هست و عسل مادرش...دختر غم خوار مادراست،اولين خمیدگی کمر پدر به چشم دخترش می آید...دختر چین و چروک های اطراف چشم مادر را از بر کرده،مادر امروز يک چين، بر گوشه ی چشمان معصومت اضافه شده است...ترس از جدایی از پدر,دوری از مادر وجود يک دختر را هزاران بار ميلرزاند...دختر بودن کار دشواريست، اينک درک ميکنی، چرا اولين بار برای وجود پر مهرت (وای)گفتند؟...چون همه ميدانستند که ای (وای)تحمل اين همه غصه برای تو کمی بزرگ است...دختر بودن کار سختیستQ‌‌

آره ، دخترم ، ولی اینو میدونم خدا تو همه سختیا و ناملایمات دست بنده هاش رو محکم گرفته و هواشونو داره

این ماییم که خودمون باید به خودمون کمک کنیم

من بعد ۱۰ روز دوباره برگشتم سر زندگی و کارم و شکر خدا همه چیز روال شد به لطف خدا

دلتنگی هست ولی زندگی جریان داره و مهمتر اینکه خدا هست

من سه ماهه برادر عزیزم رو از دست دادم تنها برادرم بود به نظر من وقتی آدم داغ میبینه  هر چی میگذ ...

منم 10 ساله داداشمو از دست دادم 

بخدا که جای خالیش نه پر شده نه فراموش شده نه برامون سرد شده 

فقط حیف که نمیشه از دلتنگیش هر لحظه فریاد بکشم😭😭😭

میشه برای سبز شدن دامن من یه صلوات بفرستین 🙏(باردار نیستم) تیکر رسیدن به ارزوهامه😍

من هم داداش 24 سالم رو از دست دادم  همون روزی که میخاستم برم ببینم قبل از اینکه  برسم خونه شون  فوت شد نرسیدم که ببینم  نشد روزی من یادش نکنم هر روز براش فاتحه میخوانم بابام هم دق کرد و فوت شد