2726
تاپیک قبلیمو بخون. حالا به نفر تاپیک زده هرچی از دهنش دراومده به من گفته

چی بگم عزیزم همیشه همه جا نظر مخالف و موافق هست بنظرم درستش اینه آدمابه هم احترام بذارم و مهربونترباهم صحبت کنن،فکرخودتو درگیر نکن سطح درک آدما باهم متفاوته ناراحت نشو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تند بدم یا نه اون باید بیاد هرچی از دهنش در میاد بگه.؟ بچه ها گفتن خودخوانه نظر دادی گفتی گزارش ب ...

شما هم تو تاپیک قبلیت به یه کاربر دیگه فحش دادی.اومدی اینجا هم فحش دادی.چرا خب؟ مگه با فحش دادن همه چی حل میشه؟؟

وای خداااا  من چقد خوجلم     
2728
شما هم تو تاپیک قبلیت به یه کاربر دیگه فحش دادی.اومدی اینجا هم فحش دادی.چرا خب؟ مگه با فحش دادن همه ...

اون کلا تاپیکشو با فحش داون به من شروع کرده و آخرشم قفل کرده ک من جواب ندم

خدایا بهم قدرت و اراده بده. هیچوقت تنهام نذار خدای من
اون کلا تاپیکشو با فحش داون به من شروع کرده و آخرشم قفل کرده ک من جواب ندم

شما هم تاپیک آخریتو قفل کردی تا  اون کاربری که بهش فحش دادی نتونه جواب بده.

بیخیال .اینترنتتو خاموش کن و بگیر راحت بخواب.کسایی که اینجا قلبتو میشکونن اصلا بهت فکرم نمیکنن . که تو اینجور خودتو ناراحت میکنی 

وای خداااا  من چقد خوجلم     
شما هم تاپیک آخریتو قفل کردی تا  اون کاربری که بهش فحش دادی نتونه جواب بده. بیخیال .اینترنتتو ...

اونم اول خودش فحش داد. جوابشو دادم

خدایا بهم قدرت و اراده بده. هیچوقت تنهام نذار خدای من
بیا تگش کردم  @pariiii_74       استارتر کارت داره

In  nabud  k..sanaya  bud  gamunam

مهربونا دعاکنین قبل از عید1400 ماشین مورد علاقمو بخرم دعای شماها اثر داره...   میشه واسه حاجت روایی م صلوات بفرستین...... دعاتون میکنم                                                             
خود استارتر لینک کاربر و داد و همین شخص بود و تو تاپیک های همین شخص تگ شده استارتر هم بود که بحث کرد ...

اين كاربر اصلا ارزش جواب دادن نداره كه وقتمو براش حروم كنم 

ممنون كه تگم كردي اما برام مهم نيس

شخصيت هركسي از حرفاش معلومه

همون طور كه تو تاپيكم گفتم شخصيتش همونه

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
اين كاربر اصلا ارزش جواب دادن نداره كه وقتمو براش حروم كنم  ممنون كه تگم كردي اما برام مهم نيس ...

کاربریشم تعطیل شد

به هزار نفر فحش داد فقط واسه اینکه حرف خودشو به کرسی بنشونه

وای خداااا  من چقد خوجلم     
2706