2737
2734
عنوان

اسکیرین شات یه پچل احمق

| مشاهده متن کامل بحث + 1660 بازدید | 62 پست
معمولا حقيقت رو اينجوري نميگن ب نظر طرز بيانشون خوب نيست ميخواد خودشو سر بگيره و تو رو پايين دست ب ن ...

خانوادم تحصیل کرده و دانشگاهین ظاهرم هم خوبه ولی ما از لحاظ شخصیتی خیلی مچ هستیم یعنی واقعا قیدشو بزنم؟

خدا جونم شکرت ‌‌‌.                                         یکم آدمم کن باچه ؟😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درست میگی ولی نمیتونم فراموشش کنم 

میشه میشه به خدا میشه کار نشد نداره تو روخدا چشاتو بازکن این همه مشکلو اینجا نمیبیتی اینکاراهمش ازبیکاریه خودتو مشغول کن شوهر همچین اش دهن سوزیم نیس درستو بخون براخودت خانومی کن  .وای خدایا خودت بهش کمک کن

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.
حالااگه واقعادوسش داری چراعنوانات ازاحمق وبیشعوراستفاده کردی نمیفهممت😟سرکاریه نه؟

نه همش راسته متاسفانه 

2731

به خدا من مامان بابام ۳۰سال پیش ازدواج کردن ۹سال تفاوت سنی دارن الان مادرم با داماد ونوه میگه من باباتون تفاهم ندارم دوسش ندارم درکم نمیکنه گوشاش سنگین شده حواس پرته وای خدا

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.
خانوادم تحصیل کرده و دانشگاهین ظاهرم هم خوبه ولی ما از لحاظ شخصیتی خیلی مچ هستیم یعنی واقعا قیدشو بز ...

برو پيش ي مشاور شما ميتوني زندگي خوبي داشته باشي با انتخاب خوبت ولي فقط عجله نكن ببين دليل طلاق ايشون چي بوده خواسته ها تو بگو حق و حقوقاتت رو بخواه حق مسكن طلاق تحصيل حتي اشتغال اينارو بخواه م پس فردا پشيمون نشي

شغلش چیه اوضاع مالیش چطوره چرا جداشده 38سالشه تو 23

اره شغلش و درامدش خیلی خوبه نمیگم ولی ماهی بیستو پنج سی ملیونی هست من خیلی پول پرستم خودشو فراموش کنم خونه و ماشینشو نمیتونم 

وای اینقدر عصبی شدن کهقیافمو وقتی نقی معمولی عصبی میشد میگفت میخام دس بندازم دهنمو جربدما اونجوریه

خخخخخ،نمیدونم چرادختراقدره خودشونو نمیدونن واقعااینقد راحت خودشونو میارن پایین

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
2738
نه همش راسته متاسفانه 

دخترخوب ماهممون مارگزیده ایم حالا خوشبخت یابدبخت خصلت مردا دستمون اومده منکه دوبارازدواج کردم وهمسن توهستم خیلی چیزا میدونم تروخدا خودتو بدبخت نکن،حداقل خودتو کوچیک نکن کسی نبوداینارو بمن بگه تو دیگه اشتباه منوتکرارنکن😢😢😢منم باوجود انتخاب اشتباهم ادامه دادم ادامه دادم تابدبخت شدم😒

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
خخخخخ،نمیدونم چرادختراقدره خودشونو نمیدونن واقعااینقد راحت خودشونو میارن پایین

به قول مادرم میگه تو عقل نداری جهل مطلقی  مرسی بابت کمکتون بچه ها حرفاتونو روزی ده بار میخونم تا بلکه اویزه گوشم بشه تاپیکو قفل میکنم با اجازتون 

دخترخوب ماهممون مارگزیده ایم حالا خوشبخت یابدبخت خصلت مردا دستمون اومده منکه دوبارازدواج کردم وهمسن ...

الهی عزیزم  اره شاید باید تمومش کنم خیییلی دوسش دارم خیلی 

به قول مادرم میگه تو عقل نداری جهل مطلقی  مرسی بابت کمکتون بچه ها حرفاتونو روزی ده بار میخونم ت ...

انشاالله همون چیزی برات اتفاق بیوفته ک ی عمر بابتش خداروشکر کنی گله قشنگم

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
اره شغلش و درامدش خیلی خوبه نمیگم ولی ماهی بیستو پنج سی ملیونی هست من خیلی پول پرستم خودشو فراموش کن ...

چشات سیرمیشه اینابرایکی دوسال زندگیته سیرکه شدی میبینی توزندگیت یچیزی کمه،تفاهم،ابرازعلاقه،فهمیدن همدیگه،قطعا بااین تفاوت سنی هیچوقت همودرک نمیکنید ونمیفهمید حرف همو،شاید دلت بخواد بعضی وقتا یه کارایی کنی یه لوس بازی بچگی دستشو توخیابون بگیری نازکنی،ایاشوهرچهل ساله میتونه مث یه مرد۲۶/۲۷ساله باهات پایه باشه

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
چشات سیرمیشه اینابرایکی دوسال زندگیته سیرکه شدی میبینی توزندگیت یچیزی کمه،تفاهم،ابرازعلاقه،فهمیدن هم ...

اره حق با توئع

2706