2737
2734
عنوان

اسکیرین شات یه پچل احمق

1660 بازدید | 62 پست

ما دوستیمو قرار ازدواج داریم من متولد ۷۵ اون ۶۰ و مطلقس واسه همین خانوادم راضی نشدن به ازدواجمون با وجود دوسال رفتو امدو تلاش ایشون   هیچ وقت این مدلی باهام حرف نمیزده چیکارش کنم 

و 

قبلا این تاپیکو زدم ولی اسمشو فراموش کردم پاک کنم 😅 واسه همین قفلش کردم دوست صمیمیم اینجا عضوه همش استرس دارم ببینه ؟ میشه بگین من باید چیکار کنم من این اقارو دوست دارم و نمیخوام بیخیالش شم تاپیکو زود قفل میکنم خانما 

خدا جونم شکرت ‌‌‌.                                         یکم آدمم کن باچه ؟😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

داااارههههه چرتتت ميگهههه

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️
2738

۱۵سال اختلاف سنی 

به نظر من بیخیالش شو 

تازه مطلقه هم هست 

❤️فلانی پسرزاس...اولین فرزندش پسراست...پسر پسر قند عسل,پسر پسر قند و نباتفلانی زايمان کرد...شکم اولش است؟دختر؟...وای دختر؟...و هیچ کس ندانست دختری که ديگران برای ورودش به اين دنيا از واژه ی (وای)استفاده کردند، اکنون سوگولی پدرش هست و عسل مادرش...دختر غم خوار مادراست،اولين خمیدگی کمر پدر به چشم دخترش می آید...دختر چین و چروک های اطراف چشم مادر را از بر کرده،مادر امروز يک چين، بر گوشه ی چشمان معصومت اضافه شده است...ترس از جدایی از پدر,دوری از مادر وجود يک دختر را هزاران بار ميلرزاند...دختر بودن کار دشواريست، اينک درک ميکنی، چرا اولين بار برای وجود پر مهرت (وای)گفتند؟...چون همه ميدانستند که ای (وای)تحمل اين همه غصه برای تو کمی بزرگ است...دختر بودن کار سختیستQ‌‌

وا،،،تاپیک زدنت چیه قفل کردنت چبه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

من با قاطعیت میگم ولش کن به دودلیل واضح اول اینکه کسی که موردی دیگه تو ذهنش هست با این جزئیات اصلا قابل اعتماد نیست الان شما قد و وزن همسرمو ازم بپرسی با مکث جواب میدم این میزان دقت بعد انکار توجه بی معناست ..دوم اینکه ایشون جدا شدن هیچ تضمیتی نداره که تو ذهنش شمارو مقایسه نکنه بعدم من چند روز پیش دیدم که خیلی ها که جدا شدن بازم چشمشون دنبال طرف هست متاسفانه 

2706