1147
1273

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1279

تو اینستا صفحاتی هست به عنوان تفسیر فال. عکست رو اونجا بزار برات می گن مجانی

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت

مردی که شانس ثروت دنبالش اما انقدچشم دنبالش که نمی دونه چی کار کنه و کارش لنگ میشه .بچه زیادی توقهوه افتاده  یه دشمن پشت سرش وایساده. آدمهای دورو خبیث وسیاستمدارتوزندگیش زیاده چغولیشو میکنن وبه نوعی زیرابشو میزنن یه زن با نگرانی بهش نگاه میکنه  اگه کارش پیش کسی لنگه بخاطر حسود وبدخواهه که مراقبشه .من اینارو دیدم واحساس کردم فالگیرم نیستم 

99/8/17یه روزعالی ، یه اتفاق عالی.روزی که خدای خوبم معجزشونشونم میده
1274
تقریبا درست بود

عزیزم به فال توجه نکن وقتی فال میگیرن و چیزی بهت میگن به نوعی تلقینه و باعث میشه انقد به اون فکر کنی تااتفاق بیفته.امیدوارم هر مشغله ای داری حل بشه 

1226
مردی که شانس ثروت دنبالش اما انقدچشم دنبالش که نمی دونه چی کار کنه و کارش لنگ میشه .بچه زیادی توقهوه ...

آقا برا منم یه احساسی بکن بگو بهم 

میگن چون نارنگی پوستش زود کنده میشه،پیش مرگ همه میوه هاست...نارنگیتم رفیق⁦❣️⁩
آقا برا منم یه احساسی بکن بگو بهم 

عزیزم اخه فال نمیگیرم که من خودم اعتقادم از دست دادم به فال .چی بگم براتون؟

خدایی اینارو چجوری دیدی فالگیرم نیستی😐

وقتی اشکال به چشم میخوره اونی که احساس میکنی و میگی تقریبا هم درست در میاد چندروز پیش من کاملافهمیدم فال قهوه دروغه فقط اونی که احساس میکنن میگن واونی هم که رفته فال بگیره با شرایط خودش منطبق میده بذار یه تاپیکوبذارم تابفهمی چرااعتقادمو از دست دادم.چون من نه فالگیرم بخدا نه تاحالا فال قهوه ازنزدیک دیده بودم برای یکی گفتم گفت عین حقیقت بود براهمین اعتقادم از دست دادم فال قهوه هرجورتعبیری میشه داشته باشه پس دروغه

1280