1464
1411

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1473

تو اینستا صفحاتی هست به عنوان تفسیر فال. عکست رو اونجا بزار برات می گن مجانی

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت

مردی که شانس ثروت دنبالش اما انقدچشم دنبالش که نمی دونه چی کار کنه و کارش لنگ میشه .بچه زیادی توقهوه افتاده  یه دشمن پشت سرش وایساده. آدمهای دورو خبیث وسیاستمدارتوزندگیش زیاده چغولیشو میکنن وبه نوعی زیرابشو میزنن یه زن با نگرانی بهش نگاه میکنه  اگه کارش پیش کسی لنگه بخاطر حسود وبدخواهه که مراقبشه .من اینارو دیدم واحساس کردم فالگیرم نیستم 

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم
8
تقریبا درست بود

عزیزم به فال توجه نکن وقتی فال میگیرن و چیزی بهت میگن به نوعی تلقینه و باعث میشه انقد به اون فکر کنی تااتفاق بیفته.امیدوارم هر مشغله ای داری حل بشه 

1396
مردی که شانس ثروت دنبالش اما انقدچشم دنبالش که نمی دونه چی کار کنه و کارش لنگ میشه .بچه زیادی توقهوه ...

آقا برا منم یه احساسی بکن بگو بهم 

میگن چون نارنگی پوستش زود کنده میشه،پیش مرگ همه میوه هاست...نارنگیتم رفیق⁦❣️⁩
مردی که شانس ثروت دنبالش اما انقدچشم دنبالش که نمی دونه چی کار کنه و کارش لنگ میشه .بچه زیادی توقهوه ...

خدایی اینارو چجوری دیدی

فالگیرم نیستی😐

سعی کنیم "قضاوت" نکنیم.اونم تو فضای مجازی!
خدایی اینارو چجوری دیدی فالگیرم نیستی😐

وقتی اشکال به چشم میخوره اونی که احساس میکنی و میگی تقریبا هم درست در میاد چندروز پیش من کاملافهمیدم فال قهوه دروغه فقط اونی که احساس میکنن میگن واونی هم که رفته فال بگیره با شرایط خودش منطبق میده بذار یه تاپیکوبذارم تابفهمی چرااعتقادمو از دست دادم.چون من نه فالگیرم بخدا نه تاحالا فال قهوه ازنزدیک دیده بودم برای یکی گفتم گفت عین حقیقت بود براهمین اعتقادم از دست دادم فال قهوه هرجورتعبیری میشه داشته باشه پس دروغه

1508