2726
عنوان

ریزش مو خیلی واجبه بیاین

1177 بازدید | 30 پست

سلام عزیزان٬ خ نارحتم منی که تا چن ماه پیش ارایشگرها از پرپشتی موهام زار میزدن الان دو تا شوید مونده ازش در عرض چند ماه میخام برم ازمایش بدم چکاب کامل٬ بیاین کمکم کنین

گاهی هیچ کس را نداشته باشی بهتر است!!! باور کن بعضی ها تنهاترت میکنن      

جوش هم میزنه صورتت؟

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نمیدونم که شاید هورمونیه مثلا هورمون مردانه زیاد شدنی مو میریزه

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

شاید هورمونات بهم خورده .یا استرس شدیدی داشتی .من موهام خیلی خوب بود تو زمان دانشگاه به خاطر شرایط خوابگاه  دوری از خونه .تحت استرس شدید هورمونام ریخت بهم  .موهام هیچی ازش نموند .الان بعد 8 سال بهتر شد ولی دیگه مثل سابق  پرپشت  نشد 

دختر زمستانم ......منو یک روز ابری 😍😍😍😍

یعنی انقد پرپشت بود واسه شنیون کردن همین ۵. ماه پیش ارایشگر میگف موهات سنگینه سنجاقو نگه نمیداره موهات باز میشه الانم باید ببینین

کم خون نیستین؟ برا من بعد زایمان اینجوری شد، ممکن هم هست مزاج تون تغییر کرده باشه، روغن کندوش عالیه ...

نمیدونم ازمایش میدم تو این هفته 

من شامپو تقویت فولیکا زدم قطع شده یکی از دوستان تو تایپینک قبلی قطره سینره رو میگفت که جواب گرفته نم ...

منم اونو خوندم بنظرتون راسته میخام فردا برم بخرم

2706