2703
2553
عنوان

بی بی چک

702 بازدید | 73 پست

6 روز به تاریخ پریم مونده بنظرتون بی بی چک نشون میده الان?آز چطور?

منو آقامون حالمون خوبه خییییییییلی خوب 😎آرامش این زندگی رو حاضر نیستم با هیچی عوض کنم😍

ن زوده بایداز پریودت بگذره

☆خدا☆ تنها انیسی است که مانوس خود را هرگز رهانمیکند.......ان شاالله یه روزی دامن همه ی زنان سرزمینم سبز از وجود فرزند بشه و طعم مادربودن رو بچشن آمین...برای سلامتی دوقلوهام یه صلوات لطفا....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ن زوده بایداز پریودت بگذره

زیر دلم خیلی درد میکنه نمیدونم بخاطر اونه یا چیز دیگه استرس دارم😔

منو آقامون حالمون خوبه خییییییییلی خوب 😎آرامش این زندگی رو حاضر نیستم با هیچی عوض کنم😍
2720
زیر دلم خیلی درد میکنه نمیدونم بخاطر اونه یا چیز دیگه استرس دارم😔

خب ممکنه از پریود باشه 

استرس نداشته باش اصلا بهش فکر نکن بذار یه هفته عقب افتاد بعد بی بی بذار

☆خدا☆ تنها انیسی است که مانوس خود را هرگز رهانمیکند.......ان شاالله یه روزی دامن همه ی زنان سرزمینم سبز از وجود فرزند بشه و طعم مادربودن رو بچشن آمین...برای سلامتی دوقلوهام یه صلوات لطفا....
2714
خب ممکنه از پریود باشه  استرس نداشته باش اصلا بهش فکر نکن بذار یه هفته عقب افتاد بعد بی بی بذا ...

اخه خیلی وقته درد میکنه میترسم چیز خطرناکی باشه😭

اره یه هفته بعد اول بی بی چک بزن اگه مثبت بود بعدش برو از

اخه میخوام برم مسافرت عجله دارم که زودتر بفهمم

منم ۶روزمونده صبح زدم منفی بود .زوده بزار بعدموعدت ..منم دیگه نمیزنم

تاریخ تخمک گذاریتون کی بود?دوره هاتون چند روزست?

2706