2737
2734
عنوان

تاامروز چند جا افطاری رفتی😀

| مشاهده متن کامل بحث + 868 بازدید | 79 پست
چرا

جدیدا ب این نتیجه رسیدم  من برای مهمونی رفتن  ساخته نشدم ....  سریع حوصله م سر میره ...  نمی دونم چرا 😁

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

هیچ جا تو خانواده من که کلا هیچ سالی رسم نداشتیم

خاله‌ها و زن دایی های شوهرمم تا دو ، سه سال پیش دعوت میکردن که اونام دیگه دعوت نمیکنن😃

تو با کل رویای من اومدی تا تو سی سالگی باورم زیر و رو شه ♥️🤱
انشالا شرایط جوری بشه که بیشتر مهم. نی بگیرین(از نظر اقتصادی منظورمه) 🙂

خب نمیشه که سالی یبارم نرفت

ما سفره هامون ساده ست یه سوپ و شام بدون سالادو مخلفات

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
خوشبحالت😂

میگه بدون بچه هام افطاری از گلوم پایین نمیره میریم که از گلوی پیرزن افطاری پایین بره  

برای درست شدن کار شوهرم واومدن رزق وروزی حلال به زندگیم یه صلوات برام بفرستید
خونه مادرم زياد ميرم براي افطار  خونه ي دوستمم ديشب بوديم مولودي هم داشت

قبول باشه عزیزم

خوشبحالتون😍

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2738
جدیدا ب این نتیجه رسیدم  من برای مهمونی رفتن  ساخته نشدم ....  سریع حوصله م سر میره . ...

مهمونی خوبه که

من غصم گرفته که داره تموم میشه😁

جدیدا ب این نتیجه رسیدم  من برای مهمونی رفتن  ساخته نشدم ....  سریع حوصله م سر میره . ...

فقط بخاطرهمین دعوت میکنن نمیری😐

بادامتلخ سابقم 😏صدبارم بترکم بازمیام چشت دراد اره باخودتم 😒(خدابخواد ان شإالله تیکرعروسیمه  )
مهمونی خوبه که من غصم گرفته که داره تموم میشه😁

من  سه جا دیگه  تا آخر ماه رمضون دعوت بودم ک نمیرم 

بیا  ژتون شو  بدم  ب شما ؛  شما برو جای من ....😅

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706