2733
2734

ولی من فوق العاده دوسش دلرم دیالوگ هایی که سالها فراموش شده وجدان و مرام و معرفت که خیلی کمرنگ شده 

و در اخر عشق بین چند تا خواهر و برادر که حاضرن برای همدیکه تا پای جونشون هم برن چیزی که الان با یه کلمه باعث قطع رابطه خواهر برادری میشه تو وجود اینا معنا نداره

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

والا منم بعد این همه قسمت هنوز نفهمیدم چه جوریه که همه با هم خواهر برادرن با هم ازدواجم میکنن🤔

🤣🤣🤣عصر عصر ِروشنفکریه.از تحجر بیا بیرون

وای خداااا  من چقد خوجلم     
2728

سعید نعمت الله همینه ..ولی متاسفانه داره تو خاکی حرکت میکنه و استعدادشو حیف و میل میکنه ...کی تو خونش اینهمه با ارایه و ادبیات خاص صحبت میکنه ؟؟؟مخصوصا که تو اکثر فیلم نامه هاش قشر فوق معمولی رو نشون میده ..خلیل کبابی که شبیه افلاطون حرف میزد ..الانم این سریال انگار فلاسفه یونان گردهمایی گذاشتن ...پرگویی افته که نمیفهمه نویسنده

2738
🤣🤣🤣 باور کن راست میگم هم خواهر برادرن هم میخوان ازدواج کنن والا موندم من گیجم یا اینا به قول شما ...

آفرین زور بزنی از عصر تحجر میافتی تو عصر روشنفکری🤣🤣🤣

دیر اومدی نخواه زود برو😆😆😆

وای خداااا  من چقد خوجلم     
🤣🤣🤣 باور کن راست میگم هم خواهر برادرن هم میخوان ازدواج کنن والا موندم من گیجم یا اینا به قول شما ...

حنیف و لیلا یتیم بودن هر کدوم از باجناقا یکیشونو بزرگ کرده یعنی حنیف و لیلا خواهر برادر اصلن با بقیه ناتنی ان

حنیف و لیلا یتیم بودن هر کدوم از باجناقا یکیشونو بزرگ کرده یعنی حنیف و لیلا خواهر برادر اصلن با بقیه ...

مرسی عزیزم متوجه شدم .یعنی کفرم در اومده بود. پس الان حنیف با برادراش ناتنی هستن؟ درسته؟

مرسی خداجونم❤
2706