2737
2734
عنوان

لباس میخوام.....

| مشاهده متن کامل بحث + 298 بازدید | 30 پست
عبا منظورتون همون مانتو جلو باز بلنده خودمونه؟ 

جلو باز که هست اما مانتو نیس‌ چون برخلاف مانتو ابنقدر عبا گشاده که دولایش راحت میان روهم وجلو بسته میشه...بیشتر شبیهه چادرتونه تا مانتو اما خب یه مقدار شکیل تر(البته به سلیقه من)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هرچی فکر میکنم چیزی ب ذهنم نمیرسه...خلاقیت خاصی ندارم...اما ادمی ام که کارمو ب نحواحسنت تاپایان وتمی ...

مثلا خیاطی

گل سازی

کارای تزئینی مثل تاج عروس

اگه تحصیلات دانشگاهی داری تدریس خصوصی

دوره ارایشگری

دستیار ارایشگر

شیرینی پزی

عرسک سازی

2738
عبا منظورتون همون مانتو جلو باز بلنده خودمونه؟ 

ن ی نوع چادر عربیه

اَمـــٰان اَز اون روزی کـِــــه دوزاریـــم 👻پیشِ خــــودِش فِــکْ کُنـِـه کـِـه تــراولــه ...       ایــن حکـــایت بعضیـــــاس تو            نی نی سایـــت...                                                   
جلو باز که هست اما مانتو نیس‌ چون برخلاف مانتو ابنقدر عبا گشاده که دولایش راحت میان روهم وجلو بسته م ...

الان زدم تو نت خیلی خوشم آمد مجلسی هاشو دیدم من چون قدم بلنده و درشتم معمولا مانتو بلند جلو باز خیلی دوست دارم 

بچه هام یعنی تمام دنیام😍😍😍
عکس نداری؟

تو گوگل سرچ کن گلم....خیلی چیز شیکیه بخصوص اگه پارچه نو وتمیز باشه....ادم ساق دیت(استبن مانتو)با روسریش ست باشه کیف وکفش خوشکل....اصلا بخدا ب نطرم این پوشش ها به یه خانوم هیبت میده....بخصوص اگه قدبلتدباشی😉

الان زدم تو نت خیلی خوشم آمد مجلسی هاشو دیدم من چون قدم بلنده و درشتم معمولا مانتو بلند جلو باز خیلی ...

خیلی چیز شیکیه...منم قدم بلنده وکمی درشتم....وقتی عبامیزنم وتیپ میزنم باعبا برادراشوهرم میگن خجالت میکشیم نگات کنیم....از بس که باتمام حجاب وسادگیت زیلا وجذابی.باوجود اینکه چهرهدمعمولی دارم وارایش خیلیییییی کم....بنطرم این جذابیت از حجابم وتمیزیم میاد

2706