2726
عنوان

برنامه هفتگی دعواهای نینی سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 43 پست
الان بامداد سه شنبس    

خوب پس ميريم سر بحث شيرين مذهبي و غير مذهبي 😂😂😂😂😂

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصل کاری یادت رفت یه روز مخصوص مادرشوهر خواهر شوهر جاری

آره بایداختصاص دادحتما 😆

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
پ مادر شوهررر کو اصل کاری نی نی سایت

دیگه جا بدین بین برنامه ها  

#خارج از برنامه دعوا نکینم

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2728
ولی واقعا نمیفهمم چرا دعوا میکنن خب از موضوع تاپیک خوشت نمیاد بیا بیرون خواهر من چرا دیگه وامیستی به ...

بوخودا خرجش یه ماچه

اخ دیدین وقیح و یادم رفت بگنجونم   

ایشالا تو برنامه خرداد ماه   

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
کیا خدارو قبول دارن🙄😳🙄😳🙄😳

من ندارم 😂😂😂چادر يارو هم دوست ندارم اصلان گارد دارم جلوشون 😂😂😂الان جنگ شروع ميشه 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
بوخودا خرجش یه ماچه اخ دیدین وقیح و یادم رفت بگنجونم     ایشالا تو برنامه خرداد ماه &n ...

وقيح جزو پيام بازرگانيه ميتونه تو تمام طول هفته باشه 😂😂😂😂

من ندارم 😂😂😂چادر يارو هم دوست ندارم اصلان گارد دارم جلوشون 😂😂😂الان جنگ شروع ميشه 

اصلان کیه؟  

دعوا بکنین اسمتونو بدها مینویسم چارتا ضربدر میزنم میدم نینی یار بوپوکونتتون   

2706