2733
2734

نخونم. چون اکثرا میخونن به فکرش میفتن. 

ضمیر ناخودآگاهم ک بره طرفش بد از یه مدت به واقعیت تبدیل میشه. هر تاپیک خیانتی هم بببنم گزارش میزنم. 

به خاطر تو فکر نرفتن بقیه. 

خدایا بهم قدرت و اراده بده. هیچوقت تنهام نذار خدای من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

منم موافقم

از الان به بعد تاپیک خیانت.بیاین ببینین مادرشوهرم چی گفت و مثل اینا رو نمیخونم

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

اره واقعامنم ذهنم درگیرمیشه ومدام شک میادسراغم،ی دختر خاله روانی و ترشیده ام دارم مدام رومخم راه میره از نظرخیانت و این حرف

اما گزارش نزن بزارطرف دردو دل کنه،گناه دارن بنده خداها

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
شاید یکی بخواد دردو دل کنه آخه منم خوشم نمیاد برم همش شک میندازه به دل آدم

عزیزم اینجوری نمیشه. همه خانما یکی یکی دارن میان از خیانت میگن. خیلی میرن تو فکر. باید یه کاری بکنیم

خدایا بهم قدرت و اراده بده. هیچوقت تنهام نذار خدای من

اینطوری بخوای حساب کنی از دم باید تاپیک همه ی‌مشکلات اعم از باروری و ناباروری تصادفات اب و هوا مسکن و پوشاک و اختلافات خانوادگی‌طلاق و حضانت اطفال و غیره رو گزارش‌بزنیم که با خوندنش از طریق قانون جذب سمتمون نیاد  فقط تاپیک های گل‌و‌بلبل باقی بمونن

من نه مخالفم نه موافق ولی اینم راهش نیست 

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
2706