2726
عنوان

مراسم گرگیعان..+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2349 بازدید | 94 پست

عزیزمممم😍😍

خدا حفظش کنه

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
نژاد پرست نیستم یه جوری بودن ک اسم عرب میاد بدنم کهیر میزنه و کلی نفرت تو وجودم جمع میشه

چه ربطی داشت🤔

مگه ۵تا انگشت دست مثل همه؟؟

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بی ربطه با چندنفر عرب برخورد داشتم باعث شده ازشون متنفر باشم

همجا خوب و بد هست هم وطن

من با دوست پسر خودم ازدواج کردم؛ که با دوست پسر مردم ازدواج نکنم.."حق النــاسِ"شوخـی که نیس ولله😐🙄
2728
مگه عربا گ دارن

عرب ها گ ندارن ولی مردم عرب زبان ایران خیلی از کلمات فارسی تو مکالماتشون استفاده میکنن برای ما عادیه ولی مردم کشورهای دیگه قشنگ میفهمن ایرانی هستن

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
اره بذار کدوم شهرین

خرمشهره دیگ😁

اَمـــٰان اَز اون روزی کـِــــه دوزاریـــم 👻پیشِ خــــودِش فِــکْ کُنـِـه کـِـه تــراولــه ...       ایــن حکـــایت بعضیـــــاس تو            نی نی سایـــت...                                                   
عرب ها گ ندارن ولی مردم عرب زبان ایران خیلی از کلمات فارسی تو مکالماتشون استفاده میکنن برای ما عادیه ...

عزيزم عراقي ها هم همينجوري حرف ميزنن

مثلا ب گفتي ميگن گِلتَ

يا ب اسمت چيه ميگن شي اسمچ!!!!!!

نه فقط عرب هاي ايران

عزیز دلمممم.چقدر ماهه حالا چی گرفته!؟رفته بیرون یا نه

تا سر خیابون با پدرش رفت و برگشت یه چندتا شیرینی

من با دوست پسر خودم ازدواج کردم؛ که با دوست پسر مردم ازدواج نکنم.."حق النــاسِ"شوخـی که نیس ولله😐🙄
بی ربطه با چندنفر عرب برخورد داشتم باعث شده ازشون متنفر باشم

من از یه سریشون خیلی خوشم اومد در حد اینکه ارزو میکردم کاش فامیل بودیم

یه سریشون یه کاری کردن تا یک ماه گریه و‌نفرین میکردم

خوب و بد همه جا هست

من در جستجوی تکه ای از آسمـــــان پهناور هستم که از انبوه اندیشه های پست تهی باشد.🦋✨
2706