1147
1292
عنوان

مراسم گرگیعان..+ عکس

1213 بازدید | 94 پست

یه رسم که نیمه ماه رمضان که ولادت امام حسن مجتبی هست رو مردم عرب ایران و کشورهای همسایه جشن میگیرن و بچها دختر و پسر با لباس محلی میرن تو محله ها و شعرهای جالب میخونن و شیرینی و تنقلات میگیرن از مردم

اگر مایل باشید عکس پسرم رو میزارم

هـمـجاۍِ ایـران سـراۍِ غـَم اسـت...  

بزار 

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧

جایزه میلیونی هر شب  هتل یارکلیک کنید

1279

👍

یا رفیق من لا رفیق له❤خداجون حساب روزها ماه ها سالهایی که منتظرم از دستم رفته چون بتو امید دارم دیگه حساب نمیکنم میدونم سر وقت میدی،رفیق من صلاح منو تو دادن بچه سالم و صالح و حسینی بزار و عطا کن❤دوستای گلم برا مادرشدنم دوست داشتید دعا کنید🌷
1320

مایلیدم خودمو حالا بزار= قانع کردم خودمو😊

اَمـــٰان اَز اون روزی کـِــــه دوزاریـــم 👻پیشِ خــــودِش فِــکْ کُنـِـه کـِـه تــراولــه ...       ایــن حکـــایت بعضیـــــاس تو            نی نی سایـــت...                                                   
بی ربطه با چندنفر عرب برخورد داشتم باعث شده ازشون متنفر باشم

🤔

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر آرزومه😔😔😔😔   میشه واسه برآورده شدن آرزوم صلوات بفرستی       خدایا شکرت 😘😘😍😍امروز دو قدم به آرزوم نزدیکتر شدم     .    ممنون به خاطر صلواتهاتتون نی‌نی سایتی‌های گلم😙😙😙😙                                         این نیز بگذرد ...   لالا کن دختر زیبای شبنم ،لالا کن روی زانوی شقایق،بخواب تا رنگ بی مهری نبینی تو بیداریه که تلخ حقایق، تو مثل التماس من میمونی که یک شب روی شونه هاش چکیدم،سرم گرم نوازش های اون بود که خوابم برد و کوچش را ندیدم،حالا من موندم و یه کنج خلوت که از سقفش غریبی چکه کرده،تلاتم های امواج جدایی زده کاشونمو صد تکه کرده، دلم میخواست پس از اون خواب شیرین،دیگه چشمم به دنیا وا نمیشد،میون قلب متروکم نشونی دیگه از خاطرت پیدا نمیشد،صدام غمگینه از بس گریه کردم ازم هیچ اسم و هیچ آوازه ای نیست نمیپرسه کسی هی درچه حالی،خبر از آشنای تازه ای نیست   ( به پروانه صفت ها گفته بودم که شمعم میل خاموشی من نیست، ) پرنده رو درختم آشیون کن،حالا وقت فراموشی من نیست،تو مثل التماس من میمونی که یک شب روی شونه هاش چکیدم،سرم گرم نوازش های اون بود که خوابم برد کوچش را ندیدم
1264
گرگیعان چ اسمیه  لااقل مذهبی بود اسم بهتر میزاشتن

خیلی از شهرهای جنوبی دارن نمیشه گفت مختص یه گروه خاصیه مثلا من تو بندر دیلم و گناوه هم دیدم 

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
مگه عربا گ دارن

اره

اَمـــٰان اَز اون روزی کـِــــه دوزاریـــم 👻پیشِ خــــودِش فِــکْ کُنـِـه کـِـه تــراولــه ...       ایــن حکـــایت بعضیـــــاس تو            نی نی سایـــت...                                                   
1290