2703
2553
عنوان

خودتون و همسرتون متولد چه ماهی هستید? تاچه حدباهم سازگارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3748 بازدید | 253 پست
منم یه دختر عمه مردادی دارم همیشه شمشیر به دسته.😐یه چیز اونور تو از جنگجو.

خواهرزادم دختره ۹ماهشه از الان معلومه آدم‌میخوره 😂

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
اصن با مردادیا چیکار دارین گیر بدین ب آذریا  تیریا خردادیا ک پس فردا حکومتشون اغاز میشه خخخخ

این تاپیک‌مر مردادیه.اتفاقا خوارزادم اسمش بهار هست و مردادیه

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
خواهرزادم دختره ۹ماهشه از الان معلومه آدم‌میخوره 😂

خدا نکشت😂😂😂😂نگو گناهیه.جوجه کوچولوست.😙

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
خدا بخیر کنه

لوسشم کردیما.اینقدر واسه مامانم جیغ میزنه.و میچسبه بهش که نگو.بجای اینکه ب خواهرم وابسته باشه

قلبمه 

2714

من تیر  شوهرم دی 

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
دخترم مرداد بدنیا میاد.یعنی خیلی جنگجو میشه؟

خوشگل میشه چجورم

من مهرم همسرجان بهمن،حتی من سال بز ام همسر گاو که هردوش میگن بهم نمیخوریم ولی مشکلی باهم نداریم اونق ...

برعکس منو همسرم من بهمن اون مهر

بزور حرف همو میفهمیم

سردارم خداحافظ......
دی ماهیا مغرور میشن

من مغرور ترم😁

اصلی ترین خصوصیات دی ماهی ها ظاهر خشکشونه ولی در باطن مهربونن 

یه تاپیک طالع بینی دارم عالیه ۸۰ درصد درسته خواستی برو بخون

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2706