2726
عنوان

تو رو خدا کسی میدونه چیزی بیاد بگه

| مشاهده متن کامل بحث + 5905 بازدید | 54 پست
بله قاضی هم بهم گفت که میره دادگاه تجدید نظر دادگاه تجدید نظر مارو حضوری دعوت میکنه بریم؟ لایحه جد ...

نه عزیزم اصل بر اینه که دادگاه تجدید نظر حضوری نیست، فقط لایحه میره دادگاه. البته اگر قاضی لازم بدونه دعوتتون  میکنه برای حضور  تو جلسه.

هرچی مدرک اضافه دارید که تو دادگاه بدوی ارائه  ندادید یا مدرک جدیدی  تو دستتونه بفرستید داده. 

حکم هم بسته به نوع لایحتون  که چجوری تنظیم  شده و شما تا چه حد صاحب  حق هستید امکان تغییرش  وجود داره. 

اما حرف اخرو قاضی میزنه دیگه. شما باید انقدر قلم لایحتون نفوذ داشته باشه که قاضی مجاب بشه

کارشناس حقوقی ام سوالی داشتید خوشحال میشم کمکتون کنم
نه عزیزم اصل بر اینه که دادگاه تجدید نظر حضوری نیست، فقط لایحه میره دادگاه. البته اگر قاضی لازم بدون ...

حالا اگه حکم به نفع شوهرم قطعی شد و اون با مامور دنبالم نیومد چی؟

من شکایت ترک انفاق کردم و شوهرم ن ابلاغیه کلانتری رو میگیره ن تو سورای حل لاختلاف شرکت کرد 

افسرم گفت ب زودی میفرستم دادسرا

حالا سوال من اینه ک تو دادگاه بگم اقای قاضی این فقط حکمو گرفته ک من نتونم کاری بکنم وگرنه از خونش منو بیرون انداخته نه میاد دنبالم ن کلید و بهم میده ن بهم اجازه ورو ب خونشو میده 

بازم چون الزام ب تمکین گرفتم شکایتم پس گرفته میشه؟

من تو دادگاه بگم مامور بفرستین بره ببینه دیگه تو خونش اصلا اثاثیه نداره منم رام نمیده خونه 

بازم میگن حق با شوهرته؟

نمیگن برو خونت مامور میفرستیم اگه نرفتی خونت اون وقت حق با شوهرته .در ضمن میدونم ک شوهرم اصلا نمیاد دنبالم الکی میگه رفتم دنبالش نیومد هیچ مدرک قابل قبولی هم نداره،

براش هم اظهارنامه فرستادم بیا دنبالم باز نیومد

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم اصل بر اینه که دادگاه تجدید نظر حضوری نیست، فقط لایحه میره دادگاه. البته اگر قاضی لازم بدون ...

فقط میخوام بدونم چکار کنم گ بتونم برم خونم 

پول ندارم والا وکیل بگیرم برا همین هی سوال میپرسم😞

حالا اگه حکم به نفع شوهرم قطعی شد و اون با مامور دنبالم نیومد چی؟ من شکایت ترک انفاق کردم و شوهرم ن ...

نمیشه که هیچ مدرکی نداشته باشه انقدر بتونه دادگاه و باخودش همراه کنه. اگ دادگاه حکم بده موظفه اجرا کنه نیاد و نخواد نداره.

2728
نمیشه که هیچ مدرکی نداشته باشه انقدر بتونه دادگاه و باخودش همراه کنه. اگ دادگاه حکم بده موظفه اجرا ک ...

فدات بشم ممنونم .من فکر کنن دادگاه ترک انفاقم این نزدیکیا باشه

شوهرم اگه حکم قطعی بشه ب نفعش؟

چند روز وقت داره تا با مامور بیاد دنبالم؟

بعد چند روز من میتونم ادعا کنم ک حکم الزام ب تمکین گرفتنش ففط ی نوع امتیازه و اون منو نمیخواد چون نیومد دنبالم 

کاش میتونستم کاری کنم دادگاه ترک انفاقم اخر این ماه باشه تا منم بتونم ثابتش کنم😘

ممنونم عزیزم

نمیشه که هیچ مدرکی نداشته باشه انقدر بتونه دادگاه و باخودش همراه کنه. اگ دادگاه حکم بده موظفه اجرا ک ...

خیلی ازت ممنونم 😳😘😘😘😘

عیب نداره عزیزم، منم درس خوندم که بتونم یه کوچولو کار مردمو  حل کنم، هزینه مشاوره خیلی پایین تر حدود ۵۰ تومن. اگر میتونی یه مشاوره پیش یه وکیل برو. به قاضی  همینارو  می گفتی چرا روز دادگاه خوب از حقت دفاع نکردی اخه، بازم عیب نداره هنوز دیر نشده دادگاه تجدید نظر  هم داری، زرنگ باشی اعتراض دیوان هم داری، ولی تمام تلاشت رو بکن که تجدید نظر رای بیاری، گفتم که اون لایحه رو قشنگ بنویس، هزینه لایحه نویسی  هم زیاد نیست بده وکیل برات بنویسه که مطمئن  باشه. نذار کار به دیوان بکشه

خدا ازت راضی باشه و امیدوارم لرامش تو زندگیت باشع

انشالله آرامش تو زندگی همه باشه گلم. توام اصلا خودتو ناراحت نکن برمیگردی خونه. منو ازحالت بی خبر نذار خودمم نتونم کاری کنم حتما از استادام  برات میپرسم بهت میگم. 

انشالله آرامش تو زندگی همه باشه گلم. توام اصلا خودتو ناراحت نکن برمیگردی خونه. منو ازحالت بی خبر نذا ...

فدای دل مهربونت😍😘

منم احساس میکنم که برمیگردم😚

انشالله عزیزدلم حتما برمیگردی.

سلام خوبی عزیزم؟

ی سوال میشه بمرسم ازت 

اگه مردی حکم قطعی الزام به تمکینو گرفته باشه ولی اجرایی نکرده باشه یعنی مامور نبره پیش زنش ک برگرده خونش 

از طرفی هم زنشو خونه راه نده و نخواد ک برگرده

زنه باید چکار کنه تا قانونا شوهرش مجبور،بشه اونو بزاره برگرده خونه؟

یا اینکه زن چکار کنه ک الزام به تمکین شوهزش باطل بشه و بتونه شکایت ترک انفاق بکنه و به نفع زن بشه این شکایت؟

سلام خوبی عزیزم؟ ی سوال میشه بمرسم ازت  اگه مردی حکم قطعی الزام به تمکینو گرفته باشه ولی اجرا ...

سلام عزیزم. اجرای احکام حکم رو اجرا میکنه  معمولا.شما صبر کن اگر نکرد شما اقدام کن

سلام عزیزم. اجرای احکام حکم رو اجرا میکنه  معمولا.شما صبر کن اگر نکرد شما اقدام کن

فدات بشم چجوری اونوقت من باید اجراش کنم؟

ی سوال دیگه خیلی طول میکشه جواب اعتراض ب عدم تمکین بیاد؟

2706