2703
2553
عنوان

تو رو خدا کسی میدونه چیزی بیاد بگه

5872 بازدید | 54 پست

دوستان لطفا

کسی رو دیدین تو دور و برتون ک حکم الزام به تمکین ب زنه داده باشن و زنه اعتراض زده باشه و بعد ب نفع زن رای صادر شده باشه؟

یا کسی رو دیدین ک بعد اعتراض زدن دوباره یه جلسه دادگاه حضوری برای عدم تمکین گذاشته باشن براشون دادگاه؟

دلم میخواد ی جلسه حضوری دیگه دادگاه بزاره😞

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حکم التزام به تمکین اگه بدن چی میشه؟

چیزی نمیشه من تمکین میکنم .ولی شوهرمکنمیزارا حکم هم ب نفع اون صادر شده😟

2720

۱ – مرد خانه مورد نیاز برای شروع یا ادامه زندگی مشترک را فراهم نکرده است و یا اثاثیه لازم برای زندگی مشترک را تهیه نکرده است. در چنین مواردی در واقع خود مرد هم تمایل به تمکین زوجه ندارد و فقط برای بدست آوردن مزایای آن به تعبیری تله تمکین را به پا می کند. اما باید توجه داشت دادخواست تمکین مستلزم تهیه مسکن و اثاثیه متناسب با شان زوجه است.

۲ – زن اگر بتواند ثابت کند عدم تمکین او به دلیل سوء رفتار و سوء معاشرت زوج می باشد مثل ضرب و جرح، اعتیاد شدید، مصرف بی رویه الکل، توهین، تهدید و … دادخواست تمکین شوهر رد می شود.

۳ – استفاده از حق حبس زوجه هم از دلایل موجه عدم تمکین است.

۴ – توانایی نپرداختن نفقه زوجه و همچنین نپرداختن نفقه زن نیز می تواند از دلایل موجه عدم تمکین باشد.

۵ – اگر زن بتواند ثابت کند که زوج صوری درخواست تمکین داده و در عمل علاقه ای به ادامه زندگی و همسر ندارد، می تواند از دلایلی باشد که موجب رد دادخواست الزام به تمکین شود. در پرونده ای که چند سال قبل در گروه وکلای پارسای وکالت آن را بر عهده داشتیم. شوهر در پیامک های زیادی که به زوجه داده بود علاوه بر توهین، نوشته بود که زوجه را دوست ندارد و قصد ازدواج با شخص دیگری را دارد و… با ارائه مدارک فوق به قاضی محترم شعبه در جلسه رسیدگی و البته تایید زوج که از تلفن همراه او بوده است، مشخص شد که در واقع شوهر تمایلی به تمکین زوجه و زندگی مشترک ندارد

آره یکی از فامیلتی ما اینجوری شد شوهره عدم تمکین زد زنش چون حقوق خونده بود رفت گفت نه من خونم میام و اینا تموم شد.ولی یکی از دوستانم همین اتفاق افتاد نرفت خانومه دادگاه ک بگه من خونم هستم عدم تمکینش صادر شد الان شوهرش با یکی دیگ ازدواج کرده هیییچ دوتام بچه داره.باید این قانونارو بلد باشی

بیاین برای هم دعا کنیم و یه صلوات بفرستیم✋
2714
۱ – مرد خانه مورد نیاز برای شروع یا ادامه زندگی مشترک را فراهم نکرده است و یا اثاثیه لازم برای زندگی ...

عزیزم اینارو میدونم ولی متاسفانه ی وکیل بهم گفت اعتراض و قبول نمیکنن

و همون حکم قبلی رو میدن 

ولی سه روز،از وقت اعتراض گذشته نمیدونم چرا حکم قطعی نمیاد فک کنم ده روز،اینا بعدش حکمش بیاد

آره یکی از فامیلتی ما اینجوری شد شوهره عدم تمکین زد زنش چون حقوق خونده بود رفت گفت نه من خونم میام و ...

بابا من تو دادگاه گفتم ک من میام خونه ام و اون از خونه انداختم بیرون ولی خب باز ب نفع اون حکم و دادن

آره یکی از فامیلتی ما اینجوری شد شوهره عدم تمکین زد زنش چون حقوق خونده بود رفت گفت نه من خونم میام و ...

منظورم اعتراض ب حکم بود

بابا من تو دادگاه گفتم ک من میام خونه ام و اون از خونه انداختم بیرون ولی خب باز ب نفع اون حکم و دادن

نه نه یه وکیل خوب بگیر نباید حکمو به اون بدن.تمامه دلایل بده اونو بگو باید حقو به تو بدن یعنی چی این مسخره بازیا

بیاین برای هم دعا کنیم و یه صلوات بفرستیم✋
شاهد نداری؟ از همسایه ها استشهاد جمع کن علیه اش 

صورت جلسه پلیس دارم .ک رفتم خونش درو باز نکرد الکی میگه خونه نبودم

2706