1147
1273
عنوان

تو رو خدا کسی میدونه چیزی بیاد بگه

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 53 پست
مگه باردار نیستی؟نمیزارن طلاق بگیری که

تیکر بارداریم نیست 

بچه ندارم .من اصلا نمیخوام طلاق بگیرم 

میخوام برگروم خونه ان اون بره گم شه بیروت اگه منو نمیخواد

تانريم يالنيزجا سندن رجا ادييوروم ..... يارديم اد   
@yaasam    

سلام. جانم؟

گلم عدم تمکین بحث مهمه. اگ حکم دادگاه بدوی صادر شده و شما اعتراض کردید و رفته تجدید نظر باز رای و نتوانستید بیارید دیگ کاری نمیشه کرد عزیزم‌. مگر اینک تو زمان اعتراضت اعتراض بزنی پرونده بره  دیوان. اجازه بده اینو از استادم امروز میپرسم گلم بهت خبر شو میدم.

کارشناس حقوقی ام سوالی داشتید خوشحال میشم کمکتون کنم

ببین گلم دعوای شما تو دادگاه حکمش صادر شده. وقت اعتراض هم تموم شده. دیگم نمیتونی طرح دعوی کنی چون حکم صادر شده... دیگ کاری نمیشه کرد متاسفانه

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

فقط میگم کاش فقط یه جلسه حضوری دیگه میگذاشتن😐

گلم دادگاه وقت قاضی و محترم میدونه جلسه حضوری تو دادگاه بدوی تجدید نظر فقط لایحه میفرستن

سلام. جانم؟ گلم عدم تمکین بحث مهمه. اگ حکم دادگاه بدوی صادر شده و شما اعتراض کردید و رفته تجدید نظر ...

وای تورو خدا بگو

اعتراض زدم تو زمان اعتراضم

1258
ببین گلم دعوای شما تو دادگاه حکمش صادر شده. وقت اعتراض هم تموم شده. دیگم نمیتونی طرح دعوی کنی چون حک ...

من اعتراض و زدم ولی هنوز،حکمش نیومده 

اعتراضم اینجوری بود ک از پیام هایی ک بعد( الزام ب تمکین)بهش فرستتدم ک دارم میام خونه یا بیا دنبالم یا کلید  و بده بهم اسکرین شات گرفتم و پرینت دراوردم

بعد رفتم در خونشون پلیس زنگ زدم پلیس خودش درو زد و کسی باز نکرد و صورت جلسه کرد اونو مدرک کردم 

تو لایحه نوشتم نمیزاره برگردم خونخ 

ی نامه کوچیک پزشک قانونی ک ی کبودی کوچیک تو بازوم بود و فرستادن براش البته برگه پزشک قانونی فقط کپیش بود ن اصل روش هم نوشته بود بدون مهر برجسته فاقد اعتباره

بعد نوشتم خونه اش اثباب نداره کارشناس بفرستین

سه روز،از وقت اعترراض بیست روزه گذشته ولی هنوز حکم قطعی نیومده 

یکبارم خضورا رفتم پیش قاضی توضیح دادم 

بعد نوشتم ک تو جلسه شورای حل اختلاف حاضر نمیشه بهش،زنگ میزنن میگه میام و بعدش نمیاد

نظرت چیه😞

وکیل معاضدتی دوتاش بهم گفت اعتراض و مفمولا حساب نمیکنن

ی وکیل ک برام لایحه نوشت گفت شاید قبول کنن

ببین گلم دعوای شما تو دادگاه حکمش صادر شده. وقت اعتراض هم تموم شده. دیگم نمیتونی طرح دعوی کنی چون حک ...

یه سوال دیگه بپرسم 

اگه رای باز الزام ب تمکین قطعی شد 

من نزدیکیا دادگاه ترک انفاق دارم 

چیکار کنم اونجا ثابت کنم منو نمیبره 

میخوام محکوم شه😭😭

یاسم جون الان از پیش قاضی اومدم رفتم بهش همه چی رو گفتم گعتم ک ی جلسه دیگه لطفا بزارین گفت من نمیتونم من حکمو دادم میره دادگاه تجدید نظر 

الان سه روز،از مهلت اعتراضم ک تموم شده میگذره(اعتراض زدما تو وقت اعترااض فقط الان مهلت تموم شده ک بتونم بتز مدارک حدید ارائه بدم)

دیروز،رفتم ی اظهارنامه نوشتم ک کلید ندارم و تو هم باز،نمیکنی درو و ظرف ۴۸ ساعت بیا دنبالم 

مطمئنم نمیاد دنبالم اونو به قاضی نشون دادم و گفت ک بزارش لای پرونده 

منشیای عوضیش نمیدونم میزارن تو پروندم یا نه 

اخه حلو چشمام نزاشتن😡

قبلا هم رسید نامه پزشک قانونی دادم و نزاشته بودن😡

حالا امیدوارم بزارن تو پروندم

یاسم جون الان از پیش قاضی اومدم رفتم بهش همه چی رو گفتم گعتم ک ی جلسه دیگه لطفا بزارین گفت من نمیتون ...

گلم پروندت  میره تجدید نظر. اونجا  هرچی مدرک  داری ضمیمه لایحت  کن. لایحه هم بده یه وکیل خوب برات بنویسه. بازم اگ سوالی داشتی درخدمتتم

گلم پروندت  میره تجدید نظر. اونجا  هرچی مدرک  داری ضمیمه لایحت  کن. لایحه هم بده ...

بله قاضی هم بهم گفت که میره دادگاه تجدید نظر

دادگاه تجدید نظر مارو حضوری دعوت میکنه بریم؟

لایحه جدید برا چی بنویسم؟وقت اعتراضم تموم شده دیگه 

البته تو وقت اعتداضم لایحه نوشتم 

ممکنه ک حکم و تغییر بدن‌؟

8
بله قاضی هم بهم گفت که میره دادگاه تجدید نظر دادگاه تجدید نظر مارو حضوری دعوت میکنه بریم؟ لایحه جد ...

نه عزیزم اصل بر اینه که دادگاه تجدید نظر حضوری نیست، فقط لایحه میره دادگاه. البته اگر قاضی لازم بدونه دعوتتون  میکنه برای حضور  تو جلسه.

هرچی مدرک اضافه دارید که تو دادگاه بدوی ارائه  ندادید یا مدرک جدیدی  تو دستتونه بفرستید داده. 

حکم هم بسته به نوع لایحتون  که چجوری تنظیم  شده و شما تا چه حد صاحب  حق هستید امکان تغییرش  وجود داره. 

اما حرف اخرو قاضی میزنه دیگه. شما باید انقدر قلم لایحتون نفوذ داشته باشه که قاضی مجاب بشه

نه عزیزم اصل بر اینه که دادگاه تجدید نظر حضوری نیست، فقط لایحه میره دادگاه. البته اگر قاضی لازم بدون ...

حالا اگه حکم به نفع شوهرم قطعی شد و اون با مامور دنبالم نیومد چی؟

من شکایت ترک انفاق کردم و شوهرم ن ابلاغیه کلانتری رو میگیره ن تو سورای حل لاختلاف شرکت کرد 

افسرم گفت ب زودی میفرستم دادسرا

حالا سوال من اینه ک تو دادگاه بگم اقای قاضی این فقط حکمو گرفته ک من نتونم کاری بکنم وگرنه از خونش منو بیرون انداخته نه میاد دنبالم ن کلید و بهم میده ن بهم اجازه ورو ب خونشو میده 

بازم چون الزام ب تمکین گرفتم شکایتم پس گرفته میشه؟

من تو دادگاه بگم مامور بفرستین بره ببینه دیگه تو خونش اصلا اثاثیه نداره منم رام نمیده خونه 

بازم میگن حق با شوهرته؟

نمیگن برو خونت مامور میفرستیم اگه نرفتی خونت اون وقت حق با شوهرته .در ضمن میدونم ک شوهرم اصلا نمیاد دنبالم الکی میگه رفتم دنبالش نیومد هیچ مدرک قابل قبولی هم نداره،

براش هم اظهارنامه فرستادم بیا دنبالم باز نیومد

نه عزیزم اصل بر اینه که دادگاه تجدید نظر حضوری نیست، فقط لایحه میره دادگاه. البته اگر قاضی لازم بدون ...

فقط میخوام بدونم چکار کنم گ بتونم برم خونم 

پول ندارم والا وکیل بگیرم برا همین هی سوال میپرسم😞

حالا اگه حکم به نفع شوهرم قطعی شد و اون با مامور دنبالم نیومد چی؟ من شکایت ترک انفاق کردم و شوهرم ن ...

نمیشه که هیچ مدرکی نداشته باشه انقدر بتونه دادگاه و باخودش همراه کنه. اگ دادگاه حکم بده موظفه اجرا کنه نیاد و نخواد نداره.

نمیشه که هیچ مدرکی نداشته باشه انقدر بتونه دادگاه و باخودش همراه کنه. اگ دادگاه حکم بده موظفه اجرا ک ...

فدات بشم ممنونم .من فکر کنن دادگاه ترک انفاقم این نزدیکیا باشه

شوهرم اگه حکم قطعی بشه ب نفعش؟

چند روز وقت داره تا با مامور بیاد دنبالم؟

بعد چند روز من میتونم ادعا کنم ک حکم الزام ب تمکین گرفتنش ففط ی نوع امتیازه و اون منو نمیخواد چون نیومد دنبالم 

کاش میتونستم کاری کنم دادگاه ترک انفاقم اخر این ماه باشه تا منم بتونم ثابتش کنم😘

ممنونم عزیزم

1264
نمیشه که هیچ مدرکی نداشته باشه انقدر بتونه دادگاه و باخودش همراه کنه. اگ دادگاه حکم بده موظفه اجرا ک ...

خیلی ازت ممنونم 😳😘😘😘😘

عیب نداره عزیزم، منم درس خوندم که بتونم یه کوچولو کار مردمو  حل کنم، هزینه مشاوره خیلی پایین تر حدود ۵۰ تومن. اگر میتونی یه مشاوره پیش یه وکیل برو. به قاضی  همینارو  می گفتی چرا روز دادگاه خوب از حقت دفاع نکردی اخه، بازم عیب نداره هنوز دیر نشده دادگاه تجدید نظر  هم داری، زرنگ باشی اعتراض دیوان هم داری، ولی تمام تلاشت رو بکن که تجدید نظر رای بیاری، گفتم که اون لایحه رو قشنگ بنویس، هزینه لایحه نویسی  هم زیاد نیست بده وکیل برات بنویسه که مطمئن  باشه. نذار کار به دیوان بکشه

خدا ازت راضی باشه و امیدوارم لرامش تو زندگیت باشع

انشالله آرامش تو زندگی همه باشه گلم. توام اصلا خودتو ناراحت نکن برمیگردی خونه. منو ازحالت بی خبر نذار خودمم نتونم کاری کنم حتما از استادام  برات میپرسم بهت میگم. 

1220