2726
خو اطلاعات اشتباه میدن نکبتا منم میچزونمشون 

کاش همه مثل شما بودن😍من ک چندتا پزشک عمومی رفتم، اوایل بارداریم. 

تو اینترنت سرچ میکردن😂بعدم از خودم میپرسیدن فلان دارو خوبه؟ 

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 
دورازجونت چقدر سوخته بخاطر کارت خخخخخ دمت گرم🌻❤

اون دکتر عمومی که دوستمون اشاره کرد میگفت دیابت اصلا ژنتیکی نیست همونجا بهش گفتم ساقیت کی بوده عمو چی زدی انداختنم بیرون فورا😐😂

LAW_student

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسمش هم مرد هست بعد باز میگه زن هستم. خوبه نوشته همسرم هم اذیت میشه. نمیدونم خاله زنکا تو سایت زنان ...

مسبح اسم مرده؟ همسر فقط ب زنا میگن؟ الان مثلا باید عکس یهویی بگیرم تا ثابت کنم زنم :|||| 

2728
مسبح اسم مرده؟ همسر فقط ب زنا میگن؟ الان مثلا باید عکس یهویی بگیرم تا ثابت کنم زنم :|||| 

اونقد مهم نیس ک پیگیر باشم. 😜

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 
اونقد مهم نیس ک پیگیر باشم. 😜

پس تهمت هم نزن.

منک دفعه آخرم بود ک اومدم این سایت..

شما هم البته حتما ازین بیمارای جتسی دیدی ک الان ی نفر ک جدی جدی ازتون کمک میخواد و خواهرانه سوال میپرسه رو ب دیده ی شک نگاه میکنی.

ولی برای شمایی ک ی بچه در راه داری میگم ک این طرز رفتار و لحن صحبت برای شمایی ک قراره مادر بشی درست نیست. من تازه واردم، ی سوالی کردم ک میخواستم از آدمای عادی جوابشو بگیرم چون پیش مشاور و متخصص زیاد رفتم و فقط مزخرف شنیدم و مزخرف خوردم. الان فقط خواستم اگ کسی از مادری مادربزرگی دوستی چیزی میدونه بهم بگه. درست نیس که شما ندیده و نشناخته اینطور قضاوت میکنی. حداقل سعی کنید ب بچه تون یاد بدید ک با ی آدم ناآشنا اینطور برخورد نکنه. شبتون خوش ایامتون ب کام

از من ناراحتی هنوز؟

نه عزیزم چرا ناراحت باشم. 

اگر آدم بخواد به خاطر هر بحثی از طرف مقابلش ناراحت بشه که باید از همه بدش بیاد 😊

اختلاف نظر یه چیز طبیعیه و بحث هم پیش میاد. وقتی به توهین و بی احترامی کشیده نشه هیچ اشکالی نداره در نظر من. 

امیدوارم توام از من ناراحت نباشی 😘