2726
عنوان

کسایی ک عکس رنگی گرفتن بیان

178 بازدید | 39 پست

خانوما دردش چقده؟ 

بی حسی داره بخوایم بزنیم بی حس بشیم 😞

صادقانه دردشو بگید من آستانه تحمل دردم پایینه اگر دردش خیلیه بی حسی بزنم یا بیهوشی انتخاب کنم 😔

اگر جواب آزمایش شوهرم سالم باشه و این دوره م باردار نشم باید برم عکس رنگی 😞

قیمتش آزاد چقد میشه؟

مرسی خانوما ❤

چرا اغلب ما به فقرا لباس کهنه و غذای مانده میدهیم؟اما به ثروتمندان هدایای گران قیمت؟!!!!

کاری نداره 

مثل درد  پریوده 

یه کم شدیدتر 

ولی زیر سه دقیقه تموم میشه

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کاری نداره  مثل درد  پریوده  یه کم شدیدتر  ولی زیر سه دقیقه تموم میشه

شما چند وقت بعدش باردارشدی؟

اخه میترسم چسبندگی داشته باشم دردش زیاد بشه

میگن چسبندگی دردو زیاد میکنه

چرا اغلب ما به فقرا لباس کهنه و غذای مانده میدهیم؟اما به ثروتمندان هدایای گران قیمت؟!!!!

من ۳ بار گرفتم هر ۳ بار هم خیلی خیلی درد داشتم ....😭😭😭

شنیدم اگه چسبندگی داشته باشی درد داری که من داشتم 

ولی میدیدم کسایی که اصلا درد نداشتن و میگفتن در حد درد پریودیه اونم خیلی طول نمیکشه

کسی که بخواد کاری رو انجام بده راهش رو پیدا میکنه وکسی هم که نخواد بهانه اش رو...

من سه چهارسال پیش انجام دادم خیلی هم قبلش ترسیدم درحدی ک بخاطر ترسم دو سالپروسه دکتررفتنو به تعویق انداختم ک ازم عکس نخوان

ولی خدایی اونقدرا هم درد نداشت قابل تحمل بود

تازه من تنهابدون همراه هم رفتم

الهی وربی من لی غیرک

اگه استانه دردت خییلی پایین مثل من که حتما بیهوشی بگیر هیچی نمی فهمی به گرون بودنش می یرزه وگرنه مثل من می میری و زنده می شه 

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭

ب خداقسم ک هرماه تحمل میکنی این درد و اینجا دونفر هم هستن ک کارشون  گرفتن عکس رنگیه ازشون راهنمایی بگیر کلا1 ربع طول میکشه من ک فقط ی شیاف گزاشتم رفتم همین دوهفته پیش 79 دارو 159 تومن هم دستمزد

تیکر یکسالگی گل پسرمه
خواهرم انجام دادیه ماه پیش بابی حسی اصلادردنداشته هزینش فک کنم 400

پس بخوایم بی حس میکنن؟

مرسی

شما چند وقت بعدش باردارشدی؟ اخه میترسم چسبندگی داشته باشم دردش زیاد بشه میگن چسبندگی دردو زیاد میک ...

ولی خدایی من اصلا مشکل خاصی نداشتم ولی خییییلی دردکشیدم

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭
2706