2737
2734
عنوان

شوهرم 😤

916 بازدید | 105 پست

خدایا من گیری کردما ما تویه ساختونیم باخانواده شوهرم صبح زنگ زده خواب بودم جواب ندادم 

زنگ زده مامانش،گفته نگرانم بروببین کجاست مامانش اومده دیده خوابم ساعت یازده اینا زنگ زده بهش گفته 

اونم به مامانش گفته بی  زحمت ناهار براش ببر گناه داره 😟

یا مامانش میاد خونمون میگه مامان یه کمک بده مثلا کتابخونه رو جابه جا کنم یا فلان جارو تمیزکنم 

انگارمن بچه ام همه اش بی خودی کارای منو مینداز گردن اینامیریم خونه مامانش اینا منم هستم به خواهرش میگه چایی بیار اب بیار یا میگه زنم خسته است  ابجی یه متکابیار یه کم دراز بکشه 😐 یا موقع سفره جمع کردن میگه توبشین ما جمع میکنیم انگار من فلجم 😑خب اوناهم معلومه ناراحت میشن برامن قیافه میگیرن چندبارم بهش گفتم ولی بازم همین منوال ادامه داره 

یعنی کاراش فقط باعث حرصه 

حالافکرنکنید خیلی تفاوت سنی داریما من ۷۴‌اون۷۱‌

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

😐😐😐😐😐😑😑😑

محبت بهتون میکنن بدتون میاد

محبت نمیکنن بدتون میاد

خدایی ما زنا چمونه😐 جلو اونا به تو احترام میذاره بدت میاد؟ وات د فاز😐😐😐😐 بدبخت مردا

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎

خدایی دوربین مخفیه ؟؟🙄🙄

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       

خوشبحالت چقد هواتو داره

خدایا پناهی جز تو ندارم حواست به من باشه🙏اللهُـــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَــــــــرَج  اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ
2738

منم الان که باردارم همش گیر میده بخواب بشین بخور جمع نکن

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

قبل اینکه توجمع به کسی بگه خودت پاشو؛به همسرتم بگو این عادتشو دوس نداری

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

خوبه که واقعا که دوست داری مثه کلفت باهات رفتار کنه .الان حس اوناییو دارم که میگن من چشام رنگیه شوهرم رفته بایه چشم مسکی ریخته روهم وبالعکس.😣

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.

حالا اونم هواتو داره تو نخواه

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2706