2726
عنوان

مادرایی که ۲تا نینی دارین بیاین

144 بازدید | 30 پست

سلام شبتون بخیر

من یه دختر ۵ساله و یه دختر ۹ماهه دارم.تا قبل از دختر دومم ،خونم فوووق العاده تمیز بود ینی حتی اگه مهمون سرزده هم میومد یه تیکه وسیله رو زمین نبود(دختربزرگم خیلییی خانومه خیلی)اما الان ۹ماهه که کلافه ام.دلم میخواد دوباره خونم مثل قبل باشه.اما واقعا نمیتونم دختر کوچیکم خیلیی شیطون و نق نقو هست ینی فقط وقت میکنم بدو بدو غذا بزارم و به کارای بچه ها برسم.باورتون میشه ظرفای شام و افطارم هنوز تو ظرفشوییع.و خونه ترکیده.اعصابم خورد میشه اینجوری.تمیز کردن خونه واقعا بهم ارامش میده اما الان چندوقته که واقعا وقت نمیکنم کاری کنم .شماها هم همینجوری هستین؟؟

تیکر رسیدن به آرزووومه😍☺☺

شبا هم از شدت خستگی هلاااک میشم.بچه هام تازه الان بزور خوابیدن و خودمم دیگه نا ندارم.دختر کوچیکم خوابش خیلیی بده.خیلیی سبکه همش توخواب گریه میکنه

دختر من یکی شش ساله یکی یک ساله آن

خونه منم اصلا امکان نداره تمییز باشه 

دیگه دارم روانی می شم

فقط می ریزن 

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم مثل شمام ولی دختر دومم هنوز تو راهه نمیدونم چطور بشه بعدش

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 

عزیرم طبیعیه

من یه دختر 7 ساله دارم یه پسر سه ساله 

به هر حال هر چی هم جمع وجور میکنم بازم اونا ریخت وپاش خودشون را دارن ولی خب از نظر تمیزی خونم تمیزِ

بهشون هم یاد دادم اگر کسی یهو سر زده اومد تا طرف در بزنه اینا تند وسریع اسباب بازیهای کوچیکی چیزی اگر کف خونه باشه سریع میریزن تو سبد اسباب بازیهاشون اونم مشارکتی باهم😂😂😂

دختر من یکی شش ساله یکی یک ساله آن خونه منم اصلا امکان نداره تمییز باشه  دیگه دارم روانی می ش ...

بخدا منم دیگه توان ندارم.خیلییی خستم خیلییی .یه خواب دوساعته برام ارزو شده

دختر من یکی شش ساله یکی یک ساله آن خونه منم اصلا امکان نداره تمییز باشه  دیگه دارم روانی می ش ...

باور میکنی من امروز ده بار روفرشی رو تکوندم😢

گفتمش دوستت دارم گفت محبت دارید ای به گورِ پدر آنکه ادب یادش داد:)  
اره ولی چ میشه کرد.از دختر بزرگت کمک بگیر.وسایلو جمع کنه.تو کارهای کوچیک ازش کمک بگیر.از پدرشونم کار ...

دختربزرگم خیلی کمک حالمه.همسرمم بنده خدا انقد خسته میشه که  روم نمیشه چیزی بگم.

بخدا منم دیگه توان ندارم.خیلییی خستم خیلییی .یه خواب دوساعته برام ارزو شده

بزرگتر بشه بدتر می شه 

اون روزی خونمون تمییز کردم خدا رو شکر تمییز بود مهمون ناخوانده اومد برام وگرنه آبروم می رفت

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
دختربزرگم خیلی کمک حالمه.همسرمم بنده خدا انقد خسته میشه که  روم نمیشه چیزی بگم.

من بچه بزرگم پسره دیگه فکرشو بکن چ خبره هر چی میگم بهش انگار که ن انگار

گفتمش دوستت دارم گفت محبت دارید ای به گورِ پدر آنکه ادب یادش داد:)  
خاهر بیا ببین خونه ی من انگار بمب زدن توش پسرمم تازه بدتر از دخترمه 

من دخار کوچیکم چون هی بهم میریزه و هرچی میخوره میریزه زمین دیگه حوصله جمع کردن ندارم بخدا.خونه منم دقیقا انگار بمب ترکیده

باور میکنی من امروز ده بار روفرشی رو تکوندم😢

من که اصلا خونم تمییز بردار نیست 

بدبختی خونمون دوبلکس باید بزن بالا بیام پایین زانو برام نمونده

بزرگتر بشه بدتر می شه  اون روزی خونمون تمییز کردم خدا رو شکر تمییز بود مهمون ناخوانده اومد برا ...

ای بابا😔من ماهی دوسه روز میرم خونه مادرم میمونم دخترامو نگه میداره یخورده استراحت میکنم ولی بازم به اندازه خواب کامل شب نمیشه

2706