2726
عنوان

شوخی بد شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1013 بازدید | 58 پست
عزیزم نظر شما چیه پس اگه نبخشمش چاره چیه ؟دقیقا درست گفتین صمیمتمون کم شده

گل نازم، من هر چند تو مسائل عادی خیلی آرومم ولی متاسفانه  اگه زبونم لال یروزی همچین موضوعی پیش بیاد اصلا رحم ندارم پس بهتره راهکار ندم، 

جوابشد بده ظاهرا که خیلی پشیمون  اینم بگم‌اقایون تا یه حدی عذر خواهی میکنن از اون به بعد رفتار ...

آره راس میگه ببخشش ظاهرن پشیمونهههه

قهرتو طولانی کنی همچی خراب میشه هاااا یعنی مردا کم حوصله ان تا ی حدی عذر خواهی میکنن بعد خسته و دل زده میشن

ببخشش  قهر نکن

اما ناااااز کن 

خیلی تحویلش نگیر یه مدت

عاشقی رو باید از شاملو یاد گرفت💜به آیدا میگفت:خدای کوچک من🧡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گل نازم، من هر چند تو مسائل عادی خیلی آرومم ولی متاسفانه  اگه زبونم لال یروزی همچین موضوعی پیش ...

خیلی ناراحتم حس میکنم توهین بزرگط کرده بهم خدا کمک کنه رابطمون بهتر بشه خیلی بی احترامی میکنیم جدیدا بهم

خیلی ناراحتم حس میکنم توهین بزرگط کرده بهم خدا کمک کنه رابطمون بهتر بشه خیلی بی احترامی میکنیم جدیدا ...

برو با ی مشاور صحبت کن، یا زنگ بزن ۰۹۶۴۰ قم و ازشون وقت مشاوره رایگان بگیر و به همسرت نگو

وقتی نیست مشاوره بگیر تا بتونی  از حالا راهی برای تکرار نشدن این حرفها و جری نشدن طرف مقابل پیدا کنی

اگه بهت گفتند ببخش بپرس اگر بخشیدنم باعث تکرارش بشه چی

روش من اگر تو زندگی خودم جواب میده، با شناختم از روحیات همسرمه، و نمیشه ی نسخه رو همیشه پیچید، ولی مشاور از روحیاتش میپرسه و قطعا روشی مناسب بهت میده، سعی کن مشاور آقا انتخاب کنی که بتونه با روحیات مردانه بهت همفکری بده 

2728
برو با ی مشاور صحبت کن، یا زنگ بزن ۰۹۶۴۰ قم و ازشون وقت مشاوره رایگان بگیر و به همسرت نگو وقتی نیست ...

یه دنیا ازت ممنونم مهربونم 

مرسی که وقت گذاشتی برام چشم فردا حتما زنگ میزنم برای منم دعا کنید 

یه دنیا ازت ممنونم مهربونم  مرسی که وقت گذاشتی برام چشم فردا حتما زنگ میزنم برای منم دعا کنید& ...

ایشالا با دست پر بر می گردی

فقط حواست باشه قلم و کاغذ داشته باشی که کد مساورت رو یادداشت کنی براب تماسهای آینده

ضمنا صبح زنگ بزن که برای فصر بهت وقت مشاوره بدن

ایشالا با دست پر بر می گردی فقط حواست باشه قلم و کاغذ داشته باشی که کد مساورت رو یادداشت کنی براب ت ...

چشم عزیزم بازم تشکر از راهنماییت ان شاءالله دلت همیشه خوش،باشه و قلبت آروم 

اوه انقد سخت نگیرید فک می کنن خبریه‌.حالا خوبه میگی شوخی بود ..

عزیزم خب شوخی قبح یه چیزو از بین میبره و امروز خیلی بی احترامی کردم بابت این شوخیش و باعثش خودش بود ازینکه احترام بینمون از بین رفته ناراحتم نه صرفا اون شوخیش

مطرح کردن این مسئله اینجا به نظرم اشتباه است چون سریع راحت میگند طلاق یا مجازات و کلی تو دلت را خالی میکنند و تو را سردتر میکنند خودت بهتر شوهرت را میشناسی واقعا اگه در حد شوخی بوده به دل نگیر اما باهاش برو تو قیافه که حد و مرز خودش را بشناسه وقبحش نریزه اما ته دلت را چرکین نکن تو نگذار صمیمیتتون کم بشه

عزیزم خب شوخی قبح یه چیزو از بین میبره و امروز خیلی بی احترامی کردم بابت این شوخیش و باعثش خودش بود ...

سخت بگیری سخت میگذره ..انقد یه مساله بزرگ نکنید واسه خودتون و همسرتون..سعی کن بهش فک نکنی..زندگی کن ..فک کنم ایشون هم به اندازه تنبیه شد دیگ

سخت بگیری سخت میگذره ..انقد یه مساله بزرگ نکنید واسه خودتون و همسرتون..سعی کن بهش فک نکنی..زندگی کن ...

درسته خودمم حئصله بحث ندارم دیگه فراموش میکنم ولی واقعا ناراحتم 

مطرح کردن این مسئله اینجا به نظرم اشتباه است چون سریع راحت میگند طلاق یا مجازات و کلی تو دلت را خالی ...

عزیزم وقتی یاد شوخیش و لحن گفتنش میفهم ازش بدم میاد و عصبی میشم دست خودم نیست