عنوان

پسرم تب داره

142 بازدید | 27 پست

پسرم دو سالشه یه سال پیش بخاطر تب تشنج کرد ولی خدارو شکر هیچ اثری روش نذاشت از دیشب تب کرده تا امشب تب بر و پاشویه و شیاف و دیازپام مام بهش دادم ولی هیچ تاثیری نداره الانم تب داره به نرون چیکار کنم راهکاری بدین ممنونم

خب چرا نمیری دکتر

پسر نازنینم ، همین که تو را دارم ،بهترین هدیه ی دنیا را دارم ، دیگر بین ستاره ها به دنبال درخشان ترین ستاره نیستم ، در میان گلها به دنبال زیباترین گل نیستم ، تو کهکشانی هستی از پر نور ترین ستاره ها ،ممنونم که به دنیا من آمدی و زندگی را برایم زیباتر از همیشه کردی💖💖💖💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دستمال مرطوب  آبشو قشنگ بگیر  بزار زیره بغلش تند تند تعویض کن. خیلی  خنک و سرد  نباشه

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

چون سابقه تشنج داره بهتره ببری دکتر.ممکنه خطرناک باشه‌

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

عزیزم

تب ینی عفونت 

لطفا ببر دکتر😒😒

چه مقاومتی داری نسبت به دکتر با توجه به اینکه یه بار تشنج کرده😒😒😒

دکتر بهش شربت سرماخوردگی یا چرک خشک و... میده خوب میشه

با پاشویه که مریضی خوب نمیشه😑😑

خدایا عاشقان را با غم عشق اشنا کن ز غمهای دگر غیر از غم عشقت رها کن

دعا به جهت رفع تب

حضرت‌زهرا(ع) فرمود: دعایی که پدرم به من تعلیم نمودند وای سلمان اگر خواهی در دنیا به مرض تب‌ گرفتار نشوی بر این دعا مواظب‌نما.

بِسْم‌اللّه الرِّحْمنِ الرِّحِیمِ

بسْم‌اللّهِ النُّورِ بِسْمِ‌اللّهِ نُورٌ عَلی نُورٍ بِسْم‌اللّهِ الْذی هُوَ مُدَِّبرُ الْأمُورِ بِسْمِ‌اللّهِ الِّذی خَلَقَ النُّورِ مِنَ‌النُّورِ اَلْحُمْدُ‌لِلّهِ الَّذی خَلَقَ النُّورَ مِنَ‌النُّورِ وَ انَزْلَ‌النُّورَ عَلَی الطُّورِ فی کِتابٍ مَسْطُورٍ فی رَقٍّ مَنْشُورٍ بِقْدرٍ عَلی نَبِیٍّ مَحْبُورٍ وَ صَلِّی اللّهُ عَلی سَیِّدِنا مُحَمِّدٍ وَ آلِه الطّاهِرِینَ

گاهی گمان نمی کنی ولی می شود- گاهی نمی شود...نمی شود که نمی شود.گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است .گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود. گاهی گدای گدای گدایی و بخت با تو یار نیست... گاهی تمام شهر گدای تو می شود.
هر سری که تب میکنه بچمو میبریم دکتر هکری نمیکنن چن تا شربت میدن خودم پسرم از دکتر خیلی میترسه

پیش متخصص اطفال میبری؟ یا دکتر معمولی

پسر نازنینم ، همین که تو را دارم ،بهترین هدیه ی دنیا را دارم ، دیگر بین ستاره ها به دنبال درخشان ترین ستاره نیستم ، در میان گلها به دنبال زیباترین گل نیستم ، تو کهکشانی هستی از پر نور ترین ستاره ها ،ممنونم که به دنیا من آمدی و زندگی را برایم زیباتر از همیشه کردی💖💖💖💖
2706