2726
عنوان

خانم ها کسی هست مدیر کل باشه؟

256 بازدید | 18 پست

سلام عزیزان همون طور که تو تاپیک هام هست من فعلا ایران نیستم میخوام برگردم و ایران مدتی تنها با پسرم زندگی کنم و و ایران باید مدیر شرکت باشم مدیر کل، به نظر شما از پسش بر میام کار سختی نیست؟

نه بابا راحته بیا خیالت تخت

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واقعا؟ ممنون که بهم امید دادی

خواهش میکنم  ☺

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

آره چرا نتونی . فقط مواظب مردا باید باشی که با بدجنسی زیرابتو نزنن .‌ منظورم اخلاقی نیستا منظورم کارشکنیه ‌ 

ما ترک نشین هستیم اینجا بخاطر مرد سالاری اگه یه زن مسئول بشه با بی حیایی و داد و قول و مارمولک بازی سعی میکنن خانم رو زمین بزنن . عارشون میاد زن رییس باشه 

ازون لحاظ گفتم تا محکم و قاطع بیای سر کارت 

هیچ  
2706