2726
عنوان

بدون رودروایسی ..

246 بازدید | 30 پست

سلام بیست وچهارسالمه . و تازگیها چیزی دارم به اسم اتاق شخصی ، پس اینهمه سال اولین اتاقمه ..

اما حالا پدرم ، هرمرتبه سعی داره کنجکاوی کنه .

اون روز پشت در اتاقم لباس افتاده بود متوجه نبودم میگه چرا درو قفل میکنی ! 

اونشب میگفت به مامانم برو پیش این دختر بخواب ...

یا بدتر همین امروز داشتم ، لباس زیرمو پام میکردم ، یهو بابام درو  واکرد اومدتو منم هول شدم . کارم داشت گفتم میام . دیدم وایساده با کنجکاوی نگام میکنه . 

خیلی از این کاراش ناراحت میشم .

چکاکنم حالم بهم میخوره از این وضع مگه قراره چکاکنم . باخودم گفتم برم بیرون بخوابم بگم نخواستیم بابا اتاق 😭

.

شروع زندگی با یک طلبهء سید  ؛)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مگه عهد بوقه😐

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐

یعنی چه فکرمیکنی تواتاق میخوای چه کارکنی چرابدون درزدن آمده 😨

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

عزیزم ی مدت در اتاق رو باز بذار تا خیالش راحت بشه بعد کم کم درو ببند

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.

😳😳😳😳عجب پدرتون ادم عجیبیه روی حریم خصوصیت تاکید. کن کوتاهم نیا یعنی چه ؟هرکسی باید روی ارزشاش بایسته معنی نداره ایشون درنزده وارد اتاقت بشه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
من دراتاقم همیشه قفلههه درس نمیخونم میشینم پای گوشی خوشبحالت کنترلت میکنن😂

چرا واقعااا یه دختر چکارمیکنه تو اتاق که نمیتونه وسط حال انجام بده

شروع زندگی با یک طلبهء سید  ؛)
2706