2737
2734

اره  من دخترمو میبرم چون چندماه یبار ۳۰ تومن واسه تفریح بچم چیزی نیست و بهتره که بچها تجربه هر بازی خوش گذرونی نسبت به سنشون داشته باشن و بخاطر ۳۰ تومن پول دوست ندارم تا اخر عمرش حسرت یه پارک رفتن ساده توی ذهنش بمونه

عاشق امضات شدم که

😊😉

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزيزم خاك بازي خيلي خوبه!!! ولي از قول من به شوهرتون كه پيشتون نشسته بفرمايي حرف مني كه زنتم قبول نميكني جسارتا حرف خانوماي ديگرم قبول نكن!!! حالا اين مسيلع كه پيش پا افتادس ولي تو تصميمات زندگيتون نظر شما مهمه نه افراد ني ني سايت!!! من بع افراد گل اين سايت جسارت نميكنم ولي اينجا هر ادمي با هر فرهنگ و از هر منطقه اي هست!!! شوهرت چرا بايد بع حرف كسايي كه اصلا نميدونه در چ حدي هستن توجه كنه 

دخترتو بده من ببرم.35سالمه اما عاشق وسیله بازی بچه هام.هر بارخواهرزاده برادر زادهامو میبرم استخر توپ پول بیشترمیدم خودمم میرم.قصر بادی هم میرم تازه با چادر😃😃😃😃😃

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
2731

برای یک بار حتما ببرین تا تجربه کنه مطمعنن تجربه خوبی میشه و من شنیدم خاک بازی واسه روحیه بچه ها عالیه و یه جور خیلی خاص تخلیه میشن و احساس راحتی نیکنن تو نت بزنی میاد توضیحاته روانشناسیش 

اره میبرمش سی تومن واس تخلیه ی بچه هزینه ی زیادی نیس 

استارتر افرین ب تو و همسرت که ایده ی خلاق نظر سنجی رو گذاشتید عشقتون پایدار 😘

اگه امروز نخندی فردا پشیمون میشی    همیشه برای هر دردی یه دری به سمت کوچه علی چپ بازه      
2738

همین خاک بازی شما سرچ کنید ببینید از لحاظ روحی خیلی به خلاقیت بچه کمک میکنه .من تقریبا 4ماه پیش دوقلوهای داداشم برای یک ساعت نفری 5تومن میدادن 

5ساعت میشه 25تومن .دیگ توی این 4ماه شده همهچی بالا رفته اینم شده 30 تومن 

عاقااا صلوات میفرستیدبرای سالم 

من میبرم اول به خاطر تجربه اش که بچه ام همه تفریحات سالمو تجربه کنه توی زندگیش بعدم به همسرتون بگین مگه بچه قراره هرروز بره بزار بدنش دربرابر میکروب مقوی بشه با یکم خاک بازی و شن بازی چیزی نمیشه

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2706