2726

منم احساس کمبودمیکنم البته تیپم ساده نیست ولی دیگه نمیتونم مث اونا بپوشم خجالت میکشم وته ته دلم دوس داشتم میشد اونجوری بپوشموحال کنم

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
من نه ارایش میکنم نه عمل زیبایی نه ،،،،اما اینقدرم از خودتون مطمین نباشید کسی از حساب و کت ...

موافقم

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم میخوام تیپ بزنم ولی نمیتونم 😭

ارایش که نمیشه بکنم چون بچه صورتم و میخوره 

ناخن که نمیتونم بلند کنم و لاک بزنم بخاطر بچه

تیپ هامم که باید یه جوری باشه هم حجاب داشته باشه هم بچه شیر بدم.حالا نه که چادر چاقچور کتم ولی جلو باز نمیتونم بپوشم ساپورت نمیتونم عصبی شدم 

2728
مطمئن باش دوباره مردم به سادگی روی میارن

اینو موافقم مردم تا جایی جلو. میرن بعد متوجه میشن ارزشهای واقعی در چی هست فعلا فقط دارن جلو میرن 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
اره برا منم پیش اومده،احساس عجیبی بهم دست داده

منم امروز این حس بم دست داد چون چند روز پیشم تو دکتر یکی بم گفت خیلی ناراحتم بخاطر بارداری مجبور شدم ناخنام ریمو کنم دستام خیلی زشت شده روم نمیشه برم بیرون بعد من گفتم عه یه فکری انگار باید ب حال دستام بکنم من

هیچکدوم ازینایی که گفتید رو انجام ندادم و نمیدم بنظرم یروز میشه ما قیافه طبیعیا میایم رو مد از بس که همه عمل میکنن و از اون حالت طبیعی خودشونو در میارن،بنظرم ما معمولی نیستیم ما یه چیز کشف نشده تومونه نه اونایی که این کارارو میکنن چون به ی چشم دیگه دیده میشن

من از لحاظ قیافه همین ساده و بدون عمل رو بیشتر میپسندم ((البته بعضیا واقعا یه جای صورتشون نیاز به عمل داره که واقعا هم با عمل خوشکل میشن)).اما دوس دارم تیپ بزنم نه اینکه عجق وجق باشه خوشکل باشه.ارایشم دوس دارم ناخن هم دوس دارم مو خوشکل هم دوس دارم😐😐😐 دیگه چیزی میل ندارم😐😐

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)

وا اين چ حرفيه اعتماد ب نفس داشته باش

من هيچ كار زيبايي انجام ك ندادم هيچ حتي ارايشم نميكنم هيچ حتي موهامم سفيدي داره زود ب زود رنگ نميكنم 

حتي ابروهامم خودم مرتب ميكنم

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
مجردی? من متاهلم گاهی میگم نکنه شوهرم اون مدلی میپسنده ک بنظرم واقنم اون مدلی میپسنده الان

نه متاهلم شوهرمم دید خوبی نسبت به کسی که مانتو جلو باز اینا میپوشه نداره با تیپ سادمم مشکل نداره خودشم ساده پوشه من منظور این حس میکنم دید بقیه نسبت ب ما معمولیا عوض شده مثلا میگن طرف امله

نه من آخه خودم حوصله هم ندارم انقدر به خودم ور برم برا یه خیابون رفتن ولی میبینم انگار تعداد ماها رو ...

ادم باید خاص باشه

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!
2706