1265
1273

مایی که نه ناخن کاشت شده داریم

ن بینی عمل 

نه ژل و بوتاکس

نه یه آرایش آنچنانی

نه اینکه خشتکمون بیرون باشه

نه خط ممه میندازیم بیرون

نه میلیونی پول آرایشگاه میدیم

اخه امروز تو خیابون رفتم با ی مانتو و شال ساده همه تیپا یه جوری بود حس میکردم من انگار عجیب غریبم 

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

همین الانشم دیگه جایی واسمون نیست 😑😑😑

اگه با نظرم مخالفی                                                    ریپلای نکن بگو واااااا چرا نظر دادی                        وااااااا وقتی نظرت مثل نظر من نیست چرا حرف زدی    واااااااا نظرت اشتباهه                                               واااااااااا این چه حرفیه که گفتی                                   دوست عزیز وااااا گفتنِ تو تاثیری روی نظر من نداره              وااااا گفتن هاتو نگه دار برای خودت.                              نظرات متفاوته اگه تو درست میگی معنیش این نیست که من اشتباه میگم تو زندگی رو از دیدگاه من نمیبینی و منم زندگی رو از دیدگاه تو نمیبینم.                              #انسان_باشیم

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1279

یه جمله رو خیلی دوست دارم

از خلوتی راه سعادت نهراسید .....

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1281
اگه تو این دنیا جایی نداشته باشیم در آخرت مقاممون جایگاهمون از اونا بالاتره

من نه ارایش میکنم نه عمل زیبایی نه ،،،،اما اینقدرم از خودتون مطمین نباشید کسی از حساب و کتاب خدا خبر نداره 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

مطمئن باش دوباره مردم به سادگی روی میارن

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
1226
من نه ارایش میکنم نه عمل زیبایی نه ،،،،اما اینقدرم از خودتون مطمین نباشید کسی از حساب و کت ...

موافقم

وصیت کردم بعد از مرگم دو فنجان چای همراهم دفن کنند...شاید صبحتهای من با خدا به درازا کشید.بهرحال دلخوری از ادمهایش کم نیست....
دوس داشتی تو هم مث اونا باشی؟؟

نه من آخه خودم حوصله هم ندارم انقدر به خودم ور برم برا یه خیابون رفتن ولی میبینم انگار تعداد ماها روز ب روز کمتر میشه

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم میخوام تیپ بزنم ولی نمیتونم 😭

ارایش که نمیشه بکنم چون بچه صورتم و میخوره 

ناخن که نمیتونم بلند کنم و لاک بزنم بخاطر بچه

تیپ هامم که باید یه جوری باشه هم حجاب داشته باشه هم بچه شیر بدم.حالا نه که چادر چاقچور کتم ولی جلو باز نمیتونم بپوشم ساپورت نمیتونم عصبی شدم 

مطمئن باش دوباره مردم به سادگی روی میارن

اینو موافقم مردم تا جایی جلو. میرن بعد متوجه میشن ارزشهای واقعی در چی هست فعلا فقط دارن جلو میرن 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
1280