2726
عنوان

خاطره کتک خوردنم آزارم میده....

| مشاهده متن کامل بحث + 20129 بازدید | 380 پست

یه سریا اومدن نطق می فرمایند که خودتون رو بذارین جای شوهر این خانم، اگه خودتون بودین چیکار میکردین و از این حرفا ! این درست اما باید خدمتتون عرض کنم آیا شماها میتونستین تا اییین حد و به این طرز وحشیانه شوهرتون رو کتک بزنین؟! نهاااایت عکس العملتون یه قهر و اخم و دو روز سرسنگین بودن بود تمام شد و رفت ! پس از این واکنش ِ بازم میگم وحشیانه و غیر عادی و آنرمال دفاع الکی نکنید ! 

من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)

اگه شماها هم راحتید پس نباید انقد واسه شوهرت این مسئله سختو حاد میبود...اگه نیستید خیلی کار بدی کردی...خیلی زشته ی خانم متاهل با ی پسره دیگه از این جلف بازیا دراره...بعدشم تو ک آدرس دادی بهش حداقل اون لحظه خودتو جمعو جور میکردی دیگه ی درصد احتمال میدادی بیاد....منو شوهرمم آدمای راحتی هستیم...من همه جور تیپی میزنم و با دوستام ک البته فقط دختر هستن همیشه میرم بیرون...ولی هیچوقت هیچوقت ب خودم این اجازه رو نمیدم بخوام با ی پسره غریبه هرهر کر کر کنمو از این کارایی ک شما کردید کنم😐آخه تو جای عمومی آدم با شوهرشم انقد راحت از این کارا نمیکنه ک تو با ی پسر کردی

در دو چشم من نشین ای آنکه از من من تری...! حضرت مولانا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالاکتک ک ن ولی من اگه خانومم همچین شوخی بکنه بای پسر نمیتونم تحمل کنم حتما جدامیشم...بعضیا چ روشن ف ...

من فقط از یه اشتباهم گفتم ولی یک دنیا یک دنیا خوبی براش کردم 

بعدم خود شما هم اگ اینجوری زنتو میزدی دیگه روت نمیشد اسم طلاق بیاری 

💜
2728

استاتر جان اینجا فقط بلدن قضاوت کنن همسر منم خیلی حساسه کسی بهم سلام کنه روزگارم سیاهه من خیلی رعایت میکنم ولی خودش نه (حرفشم اینه من مردم)....توام ناراحت نشو به گذشته فکر نکن برو پیش همسرت باهاش حرف بزن نزار این ماجرا کهنه شه از دل هم در بیارید فرصت زندگی کوتاه عزیزم

خدا وکیلی این چرت و پرتا رو از کجاتون در میارید 😁هوابم بی تو درد میکند🙄هواتون دقیقا کجا تون میشه !!!باکلاسای لعنتی 😁😁😁

وای چه قدر برات ناراحت شدم عزیزم

کتک خوردن و هتک حرمت شدن؛ از سمت کسی که دوستش داری و بهش ایمان داری خیلی دردناکه 

ای کاش همسرت تونسته بود تو اون شوک جلوی خودشو بگیره، باهات حرف بزنه و جور دیگه ای حلش کنید.  نه اینقدر وحشیانه.

حق داری  که نمی تونی فراموش کنی

به نظرم مسئله شما هنوز بازه...

دفتر بسته نشده و نیاز به مشاوره جدی دارید. نیاز به کمک دارید جفتتون

لطفاً و خواهشا  برو پیش مشاور 

حداقل مشاورای دانشگاه،  اگه تهرانی برو مشاوره  دانشگاه  تهران تو 16 آذر یا مشاوره  دانشگاه شهید بهشتی. 

خوب و حرفه ای و ارزونن.  دیدگاه بازی هم دارند و کمکتان می کنند. 

این مسئله باید حل شه.  هر قدر کهنه تر شه بیشتر آسیب می بینی. 

فک نکن فردا بیدار شی یادت بره کم اهمیت.  باید حل شه. 

یک بار خودت برو بعد همسرت رو هم  ببر.

من از کتک کاری مخالفم ولی  آدم خودش عقل داره اشتباه با اشتباه فرق میکنه اگه همچین صحنه ای رو تو دیده بودی که شوهرت داره اینکارو میکنه خدا وکیلی چکار میکردی شاید همین کارو انجام میدادی 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
2706