1265
1267
عنوان

سلام من لبام خیلی خشک و پوسته پوسته

240 بازدید | 29 پست

میشه چی بزنم بهشون 

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌻🌻خدایا شکرت🌻🌻خودت هوایه نی نی تو دلم رو داشته باش🌹🌹

ویتامین  آ. د 

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1258
1274

بالم لب

💙ميثاق نازم ٢٣ ماهه شد💙پسر مامان در تاريخ ٩٧/٩/٦ اولين بار گف مااااماااا❤️❤️❤️قشنگِ مامان نميدوني وقتي صدام ميكني چ حالي ميشم 💙 وقتايي ك هرجا ميرم با سرعت جت دنبالم مياي😂💙برام بوس ميفرستي💙وقتي غذات تموم ميشه ميگم الهي شكر دستاي توپولوتو ميبري سمت اسمون و از اين كارات كلي ذوق ميكني💙 برام دست دسي ميكني تا برات برقصم💙 قربونت برم ك عاشق عكساي خودتي از ديدنشون سير نميشي💙وقتي بهت ميگم سلام كن دستتو ميزاري رو شكمت و ب احترامش خم ميشي💙ميري قايم ميشي تا بيام پيدات كنم💙ب سرسره ميگي فَ فَ💙عاشق شبكه پويايي💙برا همه چشمك ميزني💙به همه ميگي لباست سبز يا آبيه💙انقد مهربوني ك طرف هركي بري اول نازش ميكني💙صداي خنده هاي بلندت هميشه تو گوشمه💙آخ همه ي زندگيم اين شيرين كاريات تا اخر عمر جلو چشممه💙 ❤️منو بابايي عاشقتيم پسرم❤️ 💙
منم همينطور الان گوشه لبم انقدر خشكه نميتونم دهنمو زياد باز كنم وگرنه چاك مي خوره وازلين هم ميزنم ول ...

باید پیش دکتر پوست  باید آزمایش بنویسه

آدما  رو فراموش میکنم اما کارهاشون  رو نه...چون اینی که الان من هستم من نبودم
1226

اول با اسکرابه عسل و شکر روش دایره ای بکشید ک پوسته هاش رفع شه بعد ی بالم لب یا وازلین بزارید بمونه روش هر بار خشک بشه اسکراب بزنید و هربار بعد وازلین پوسته هاش نرم شد با ی مسواک اروم بکشید روش بعد ی مدت خوب میشه

Always stunned   

هر شب تو نافت روغن زیتون بریز دختر خاله م میگه صددرصد تاثیر داره 

اگه امتحان کردی و جواب داد همینجا بگو شاید یکی سرچ کرد و به دردش خورد 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
1241