2410
2553
عنوان

نی نی میخوااااااااااام

| مشاهده متن کامل بحث + 211 بازدید | 32 پست
دهنت بو شیر میده بچه میخای چکار بچه    

خخخ خیییلی دوست دارم اخه هم خودم هم شوهرم دیوونه بچه ایم شوهرمم ۲۴سالشه

نی نی خوشگلم مرسی ک اومدی تودلم😍😍عاشقتم بااینکه ندیدمت۹۸/۳/۲۳آزمایشم مثبت شد�👪نفس مامان بابا منتظرتیم...همسرم همه زندگیمه❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی زوده یکسال صبر کن نشد خوده دکترا میگن بیا برات بزنیم .سونو داخلی دادی ؟؟؟اندازه فولیکول هات خوب ...

اره همین امروز دادم والا نمیدونم چیه فردابرم نشون دکتر بدم....بفرستم عکسشو بلدی بگی؟

نی نی خوشگلم مرسی ک اومدی تودلم😍😍عاشقتم بااینکه ندیدمت۹۸/۳/۲۳آزمایشم مثبت شد�👪نفس مامان بابا منتظرتیم...همسرم همه زندگیمه❤
2720
اره همین امروز دادم والا نمیدونم چیه فردابرم نشون دکتر بدم....بفرستم عکسشو بلدی بگی؟

نه. .من خودمم اندازه فولیکولم دوشماره کم بود دکتر بهم گف برو اگ سر سال نشد بیا دارو بدم.خیلی استرس داشتم و حرص خوردم اما سر ماه 6 اقدامم حامله شدم .توام میشی 

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍
منم هفده سالگی باردارشدم.خیلی سخت بود واسه م.خیلی خیلی سخت. به نظرم زیر بیست سال اشتباهه.تو هنوز خو ...

☹🙁موخام

سنتون خیلیییییییی کمه!!!

به هیچ عنوان الان براتون زمان مناسبی برای بچه دار شدن نیست.

بچه دار شدن خیلی سخت تر از اونیه که تو ذهنتون هست و واقعا در سن شما نیست که بتونین این حجم از مسئولیت رو راحت بپذرید و مطمئن باشید که بعدا پشیمون میشید از اینکه زود بچه دار شدید.

جدا از اینکه بدنتون هنوز به اون مرحبه از رشد نرسیده که بتونه فشار بارداری و زایمان قبول کنه

2714

سر خود این امپولا و قرصا رو نخور اینا بعدا کلی دردسر میشه ِهمینطوری با بارواری بدنت قاط میزنه چ برسه امپول و قرصم قبلش خورده باشی 

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍
سنتون خیلیییییییی کمه!!! به هیچ عنوان الان براتون زمان مناسبی برای بچه دار شدن نیست. بچه دار شدن خ ...

اخه شوهرم زیادی گیرداده

میترسم بچه نیارم بره هوو بیاره سرم...خخخخخ🤣

اخه شوهرم زیادی گیرداده

حتما با صحبت الان منصرفش کنین این راهی که مارفتیم البته در سن مناسب نه در سن کم و میدونیم که سختیش چقدررررر زیاده و اگه امادگی کامل نداشته باشی قطعا از لحاظ روحی شکسته میشی.

2706