2726

سلاااااام عزیزانم همه حتی شمایی که اعتماد ب نفس نداری اینجا برای شماست تا یاد بگیری چه جوری اعتماد ب نفس داشته باشی خانوما هر کی راهکار های خودش رو بده با تشکر 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من تصمیم گرفتم خودمو دوست داشته باشم و به قضاوت یا فکر بقیه هم فکر نکنم.....

برای خودم و نظرمم هم ارزش قائل شدم قبلا تا یه اشتباهی میکردم سریع وا میدادم الان اگه خیلی بد باشه نهایتا عذرخواهی میکنم اما خودمو کوچیک نمیکنم که وای من فلان و من بیثار

من خب همیشع اعتماد ب نفس بالایی داشتم 

چون تواناییای زیادی داشتم و تو چشم همه بود و بهم میگفتن شاید یه دلیلش اینه ک بقیه مدام ازم تعریف میکردن 

ولی کلا ادمیم که خودمو خیلی دوس دارم با وجود اینکه ضعفایی دارم ولی عاشق خودمم و برای ضعفامم تلاش میکنم از بین ببرمشون 🧡🦋

مهم تر از همه اینه که خودت رو همونجوی که هستی بپذیری. با همه ی نقاط ضعف و قوتت.

انتظار و توقع زیادی از خودت داشتن. و تمایل به دیده شدن باعث افت اعتماد بنفس می شه

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.

اینو الان تو یه تاپیک دیگه فرستادم اینجام بفرسم

منم قبلا اعتماد به نفسم کم بود 

فهمیدم شخصیت کمال گرا دارم یعنی اون کمال گرایی درونم باعث میشد همیشه از درون خودمو با ایده ال ترین حالت مقایسه کنم و خودمو سرزنش کنم . 

چندتا نکته رو آویزه گوشم کردم 

اول : همه اشتباه میکنن سوتی میدن همه آدما ایرادات خودشونو دارن و هیچ کس خوب مطلق نیست.

دوم : خودمو نباید با کسی مقایسه کنم چون من منم اون اونه من همینیم که هستم و این شخصیت منه اگه قرار باشه منم از دیگران تقلید کنم پس شخصیت مستقل خودم کجاست.

سوم : وقتی کار خوبی میکردم و یا حرفای به جا و خوبی میزدم  خودمو تشویق میکردم تو دلم افرین میگفتم به خودم حس خوبی بهم دست میداد 

چهارم : اگه کاری میکردم یا حرفی میزدم که بعدا پشیمون میشدم به خودم میگفتم عب نداره درس گرفتی واسه سریای بعد 

با خودم دوست بودم اینطوری کم کم شدم اینی که الان هستم اعتماد به اوزون دارم بعضی وقتا

علایق : تربیت فرزند ، روانشناسی ، زبان انگلیسی ،طب سنتی و ... دعا کنید برام ...طاقتم کم شده😔
2706