2737
2734
عنوان

شوهرم رمزشو نميده

1444 بازدید | 99 پست

بچه ها انقدر خيانت ديدم امروز گفتم برم تو اينستاش 

اومد گفت اينستام نمياد بالا گفتم رمزتو بده 

داره ميپيچونه منو چيكار كنم

پيششم نيست ك بتونم بفهمم خودم 

قضاوت فقط کار خداست...

وای اصلا این کارو نکن 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هی من میگم  این تاپیک های خیانت  میانت  رو نخونید 

ب خاطر ایناستا 😎

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2728

شوهر منم نمیده

یه مدت درگیر بودم

حالا بیخیالم

میگم شاید اصلا ی پیج دیگم داشته باشه 

تا کی دنبالش باشم

خیانتم کرد به درک سگ

خودمم مقابله به مثل میکنم چ کنم

یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 
شوهر منم نمیده یه مدت درگیر بودم حالا بیخیالم میگم شاید اصلا ی پیج دیگم داشته باشه  تا کی د ...

منظورت از مقابله به مثل چیه

خودت بگو مگه ممکنه به غیر من یه آدمی باشه درست عین خودت عاشق    
2738
چطور خیانتو میبخشین ؟

جبر زندگی

منم همین حرفو میزدم

خیانت تهش بود 

حالا به حرفم میخندم

یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 
منم رمز شوهرمو ندارم هرکاری ام میکنم نمیده اهل خیانتم نیس ولی نمیگه که نمیگه

اخه اون رمز منو داره

يك موقع هم مبگه همين الاننن رمز تله يا اينستات بده من همون موقع ميدم خب وابطه دو طرفست

قضاوت فقط کار خداست...
منظورت از مقابله به مثل چیه

خیانت

نه که با یکی بریزم رو هم ولی منم ازادانه زندگی میکنم 

اقا من انقد به مردایی که رمز گوشی و اینستا رو نمیدن شک میکنم یکی از مردای فامیلمون اینجوری بود دیگه همیشه به چشم بد نگاهش میکنم ...بعد کلا اینستا رو واسه مردا و بعضی از زنای متاهل سم میدونم درسته ذات باید خوب باشه ولی باور کنید خیلی هار میشن تو اینستا

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
2706