2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم هميشه كم حرف ميزنم

اين باعث شده هميشه مشتاق حرف زدنم باشه

با ريتم بخونيد...خسته تر از خسته اااام،شيشه بشكسته ااام،حالا كه از ما گذشت،اومدن يارو باش،كار خدا رو ببين،عاقبت ما رو باش🤭😑😍
2720

دارم مجسم میکنم اگه زن داداش من به کم حرفی شما بود الان برادر من چه شکلی بود 😂😂😂😂 ولی عاشقشم ها. خواهر شوهر بازی هم در نمیارم 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

از همه چیز حرف میزنیم 

همه کارهایی که روز انجام داده  ، سرکار ، با دوستاش 

اون چی گفته بقیه چی جواب دادن ، تحلیل همه موارد فوق 

تازه قبل اینکه برسه خونه یسری هم همه رو تلفنی میگه 😂😂

بعد شام و تحلیل شام و من چیکارا کردم و ... تازه وقتم کم میاد تا لحظه خواب همینطور ادامه داره باقیشم فردا ...😂😂

خوشبحالت من سه شبانه روز حرف نزنم شوهرم بغض که هیچ از خوشحالی بال درمیاره تازه پر حرف هم نیستم توقع ...

😂😂😂😂😂میفهممم چی میگی .من ده دیق حرف نزنم شوهرم میگ الان میترکی 😂😂😂😂

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍
2714

بایدسعی کنی ازعلایق همسرت استفاده کنی برای حرف زدن،مثلا اونهایی که به حیوانات خانگی علاقه دارن،یاماشین،یاهرچیز دیگه ای که علاقه داره اطلاعات کسب کن وبعد درموردشون باهاش صحبت کن ،همینطور علایق خودت،اگه تازه ازدواج کردی برای شروع خییلی جواب میده

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲

از اتفاقاات روزانه بگو حرفای عاشقانه بزن 

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.

من تو جمع کم حرفم فقط، اوایلم خیلی بهم میگفت و یجورایی گیر میداد، ولی بعدش خودش فهمید طبیعتمه دیگه کاریش نمیشه کرد، خودش شوخ و بذله گو هست و حاضرجوابی هم خوب بلده، الان میگه من اگه یکی مثل خودم پیشم بود مطمئنم زندگیم به مشکل جدی میخورد

البته اینم بگم تو خونه گاهی من بیشتر حرف میزنم حتی، مثلا چرت و پرت گفتنامون تو طول روز زیاده، و اینکه اتفاقای روزمره رو تعریف میکنیم واسه هم

خدایا شکرت واسه همه چی❤
2706