1707

خوشبحالت شوهرمن بهم میگه چقدر حرف میزنی 😂😂😂جدی میگم ها 😂😂😂😁😁😁😁

تیکرعروسمیه😍😍❤❤میشه اگه امضامو میبینین براینکه عروسیم به خوشی سرتاریخ برگزاربشه بادل مهربونتون یه صلوات مهمونم کنین😘😘😍😍❤❤

اگه میخوای  یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1718

خدا شانس بده ما باید از زیر زبون شوهرمون حرف بکشیم .مردم خودشون کم حرفن 😭

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍
1716

بگو کم حرف باکلاسه..

عمیشه میگن آدمای کم حرف باهوش تر و عاقل ترند..

آدم حراف خل میزنه انگار

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

وااای من خودم انقد حرف میزنم.... بعد میگم وااای چقد من حرف میزنم اونم میخنده میگه اره 😅😅از زمین و زمان میگم... از برنامه تو تلویزیون و گوشی بگیر تا خونه بابا و خاله و دکتر و همممه چی😅😅😅😅

1436

منم هميشه كم حرف ميزنم

اين باعث شده هميشه مشتاق حرف زدنم باشه

با ريتم بخونيد...خسته تر از خسته اااام،شيشه بشكسته ااام،حالا كه از ما گذشت،اومدن يارو باش،كار خدا رو ببين،عاقبت ما رو باش🤭😑😍

دارم مجسم میکنم اگه زن داداش من به کم حرفی شما بود الان برادر من چه شکلی بود 😂😂😂😂 ولی عاشقشم ها. خواهر شوهر بازی هم در نمیارم 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
1651