1421
1411

از همه چیز حرف میزنیم 

همه کارهایی که روز انجام داده  ، سرکار ، با دوستاش 

اون چی گفته بقیه چی جواب دادن ، تحلیل همه موارد فوق 

تازه قبل اینکه برسه خونه یسری هم همه رو تلفنی میگه 😂😂

بعد شام و تحلیل شام و من چیکارا کردم و ... تازه وقتم کم میاد تا لحظه خواب همینطور ادامه داره باقیشم فردا ...😂😂

خوشبحالت من سه شبانه روز حرف نزنم شوهرم بغض که هیچ از خوشحالی بال درمیاره تازه پر حرف هم نیستم توقع ...

😂😂😂😂😂میفهممم چی میگی .من ده دیق حرف نزنم شوهرم میگ الان میترکی 😂😂😂😂

انقده همتون ب صلوات اعتقاد دارین منم دلم خواست .میشه واسه ترکه عادته بده شوهرم یه صلوات بفرستین برام؟؟😞 میخام ببینم برا منم جواب میده 😞من ک هرچی دعا کردم فایده نداشت 

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

بایدسعی کنی ازعلایق همسرت استفاده کنی برای حرف زدن،مثلا اونهایی که به حیوانات خانگی علاقه دارن،یاماشین،یاهرچیز دیگه ای که علاقه داره اطلاعات کسب کن وبعد درموردشون باهاش صحبت کن ،همینطور علایق خودت،اگه تازه ازدواج کردی برای شروع خییلی جواب میده

یادمان باشد:زنگ تفریح دنیاهمیشگی نیست،زنگ بعد حساب داریم!
1390

من تو جمع کم حرفم فقط، اوایلم خیلی بهم میگفت و یجورایی گیر میداد، ولی بعدش خودش فهمید طبیعتمه دیگه کاریش نمیشه کرد، خودش شوخ و بذله گو هست و حاضرجوابی هم خوب بلده، الان میگه من اگه یکی مثل خودم پیشم بود مطمئنم زندگیم به مشکل جدی میخورد

البته اینم بگم تو خونه گاهی من بیشتر حرف میزنم حتی، مثلا چرت و پرت گفتنامون تو طول روز زیاده، و اینکه اتفاقای روزمره رو تعریف میکنیم واسه هم

خدایا شکرت واسه همه چی❤
1394
کاش منم یکم کم حرف بودم سنگین رنگین😐 اما حیف انقددددددد حرف میزنم که فک ام درد میکنه شوهرم بهم میگ ...

😂😂😂😂

انقده همتون ب صلوات اعتقاد دارین منم دلم خواست .میشه واسه ترکه عادته بده شوهرم یه صلوات بفرستین برام؟؟😞 میخام ببینم برا منم جواب میده 😞من ک هرچی دعا کردم فایده نداشت 

من با دیگران کم حرفم زیاد حرف نمیزنم جوری که همه بهم میگن تو چقدر ساکتی ی چیزی بگو ولی با شوهرم اینقدر حرف میزنم تا خبرم میشه خوابیده صدا خروپفش بلند شده😂😂😂😂

خدایا مراقب جوجه کوچولوی تو دلم باش. خدایا به همه طعم مادر شدن رو بچشون. امین😊
1403

من ساکتم ولی برای شوهرم انقدر حرف میزنم خوابش میبره😐

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما با عسل طبیعی تخمدان فعال میکنه باردار نیستم تیکر یه سالگی پسرمه😉
شوهر‌منم میگه...منم میخندم😅😅

دقیقا منم بیشتر مسخره بازی درمیارم که اخرش اونم خنده اش میگیره😂😂😂

تیکرعروسمیه😍😍❤❤میشه اگه امضامو میبینین براینکه عروسیم به خوشی سرتاریخ برگزاربشه بادل مهربونتون یه صلوات مهمونم کنین😘😘😍😍❤❤