2733
2734
کارای هنری میکنم تایپک قبلم هست  ویزیتور ولی فقط قسطامون داریم میدیم باهاش

عزیزم فامیلای ما با تحصیلات بالا ویزیتوری می کنند راضی هم هستند حقوقش هم میگن خوبه؟حقوق شما چنده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
 عزیزم فامیلای ما با تحصیلات بالا ویزیتوری می کنند راضی هم هستند حقوقش هم میگن خوبه؟حقوق شما چن ...

بخدا دیگه شوهرم کم اورده امشب از بس گفت قلبم درده  ک داشتم دق میکردم  هر ماه ب زور ایقدم زحمت میکشه ۱۲۰۰ بیشتر دستشو نمیگیره

کریس پرت

کریس پرت، بازیگر مشهور امریکایی در ۱۷ سالگی مدرسه را رها کرد و به کار فروش کوپن مشغول شد. دو سال بعد، به پیشنهاد یکی از دوستانش به هاوایی رفت و این آغاز بی خانمانی او بود. پرت در آنجا درون یک ماشین ون یا چادری در ساحل می خوابید.

روزهای پرت با مصرف مواد مخدر و الکل و انجام کارهای مختصری برای تأمین هزینه ی بنزین، غذا و وسایل ماهیگیری سپری می شد. کریس پیشخدمت یک رستوران غذاهای دریایی بود که مورد توجه یک بازیگر قرار گرفت و او از پرت برای حضور در اولین تجربه ی کارگردانی اش دعوت کرد. به این ترتیب کریس توانست به هالیوود راه یابد.

تایپک قبل ازین گذاشتم چیزایی ک درست میکنم

چرا نخرند خیلی هم زیباست من به شخصه باشم میخرم

ظهور و سلامتی اقامون صلوات😍دعا کنین دختر دار هم بشم انشالله حاجت قلبیتون براورده بشه 😍😍😍😍😍😍
2706