2703
2553
عنوان

معرفی شغل های آزاد پردرآمد

| مشاهده متن کامل بحث + 46558 بازدید | 52 پست
دلالی خرید و فروش ماشین و دلار و طلا و ....

اره واقعا دلالي خيلي سود داره

ولي خوب شانسه

مثل قمار ميمونه

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
واقعا عزیزم چرا اوضاع اینجوری شده

تقصیر اوضاع اقتصادیه کشوره دیگه،،واقعن زندگی سختتتت شده خیلی

کانال مانتوی ارزان برای خانمایی که تنوع دوست دارن ونمیخان زیادهزینه کنن@mantoarzan7،،جوین شین ضررنمیکنین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
درسته لِوِلِش خيليي پايينه ولي صد در صد ارايشگاه😂

زنونه كه الان خيلي خيييلي سرمايه ميخاد

چون ارايشگاه كوچيك تو كوچه كه نميگرده

بايد سالن بزرگ زد 

چندين دوره ايران و خارج از ايران ديد

وسايل گررررون ميخاد

مثل قديم نيست با ي صندلي و ايينه بشه پول عااالي در اورد

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
بچه ها سرمایشم بگید چقدر میخواد اگه میدونید. طلافروشی قطعا درامد بالایی داره ولی خیلی سرمایه میخواد. ...

خدایی یه چیز میگم نخند،،،باشون گوسفند کوچیک بخر ماه محرم بزرگ میشن بفروش کلی سود داره

کانال مانتوی ارزان برای خانمایی که تنوع دوست دارن ونمیخان زیادهزینه کنن@mantoarzan7،،جوین شین ضررنمیکنین
بنگاه خونه

بيچاره ها واقعا نميگردن

اگه خود ادم سرمايه گذارم باسه شايد

غير اون ابدا

جواهر فروش 

الان ملت 

قشر عام پول جواهر ندارن

قشر خاص هم از هر جايي جواهر نميخرن

مثلا اگه قراره ٢٠ م پول انگشتر بديم خوب قطعا ميري از ي جواهري معروف ميخري كه سرتيفيكيت معتبر هم بده 

2714
الان ملت  قشر عام پول جواهر ندارن قشر خاص هم از هر جايي جواهر نميخرن مثلا اگه قراره ٢٠ م پول ...

میدونم عزیزم !

مگه قراره هر کسی جواهر فروش بشه ؟!

من فقط یه شغل پر درامدو معرفی کردم !!!

الان ملت  قشر عام پول جواهر ندارن قشر خاص هم از هر جايي جواهر نميخرن مثلا اگه قراره ٢٠ م پول ...

Oomadam begam afarin khoob etelaat dari,az adamaye vaghe bin o BA etelaat bala khosham miad ,movafagh. Bashi golam

آن چیز که در جستن انی‌،انی‌
عزیزم اول روشن کن برای خوتون یا همسرتون، دوم اینکه از مهارت هاتون بگید چون هر کاری نیاز به شخصیت و م ...

هیچ مهارتی ندارم. همسر ندارم برای خودم و خواهرم با هم میخوام یه کاری راه بندازیم. اما اول تصمیم بگیریم چه کاریه بعد پیرامونش تحقیق کنیم.

بله ، در واقع اصلا کار راحتی نیست و نیاز به تجربه بالا داره د  ضمن کسی نمیتونه همینجور یدفعه تصمیم بگیره طلا فروشی و جواهری بزنه

دنیام=شوهرم+دخترم  
2706