2733
2734

من قاعدگیم نامنظمه واسه همین تمیدونم کی روز تخمک گذاریمه چجوری باید بفهمم کیه؟میگن کیت تخمک گذتری خوبه ولی من نمیدونم اون چیه اصن چیکار میکنه؟چجوری استفاده مییکنن ازش؟قیمتش چنده؟میشه برام بگین ممنون؟😘

نی نی خوشگلم مرسی ک اومدی تودلم😍😍عاشقتم بااینکه ندیدمت۹۸/۳/۲۳آزمایشم مثبت شد�👪نفس مامان بابا منتظرتیم...همسرم همه زندگیمه❤

شبیه بی بی چکه ظاهرش

وسط دوره میزاری داخل ادرار اگه مثبت بشه یعنی داری به تخمک گذاری نزدیک میشی

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روی خودش راهنما داره

مثلا اگه خط دوم کمرنگ باشه یعنی نزدیکی به تخمک گذاری

اگه پررنگ شه یعنی احتمالا همون روز تخمک گذاریته

و اگه اصلا دوخط نشه یعنی تخمک گذاری نداری اون موقع

2731
روی خودش راهنما داره مثلا اگه خط دوم کمرنگ باشه یعنی نزدیکی به تخمک گذاری اگه پررنگ شه یعنی احتمال ...

اهامرسی عزیزم قیمتش نمیدونی چنده؟؟؟ مثلا من الان روز۱۱پریمه الان بزنم جواب میده؟

نی نی خوشگلم مرسی ک اومدی تودلم😍😍عاشقتم بااینکه ندیدمت۹۸/۳/۲۳آزمایشم مثبت شد�👪نفس مامان بابا منتظرتیم...همسرم همه زندگیمه❤
اهامرسی عزیزم قیمتش نمیدونی چنده؟؟؟ مثلا من الان روز۱۱پریمه الان بزنم جواب میده؟

قیمتشو نمیدونم

معمولا تو یه خانم که مشکلی نداره و پریود۳۰ روزه داره روز چهاردهم تخمک گداریشه

شما رو نمیدونم، وقتی خریدی یه شماره پشتیبانی داره با اون تماس بگیر و بپرس