2733
2734
عنوان

مشکلات من با کبد

12525 بازدید | 17 پست

امروز دکتر سنتی بودم . و گفت با توجه به علائمی که داری کبدت گرم و خشکه و باید برطرفش کنی البته پارسال هم یه دکتر سنتی دیگه رفتم همینو گفت جدی نگرفتم 

و الان دیگه علائمش زیاد شده 

بهم گفت حجامت کنم ۳ دوره 

کسی بوده نتیجه بگیره 

همش حس میکنم تو تب دارم میسوزم

همه رو میبخشم ولی اونی که وسط رقص ولم کرد رفت با یکی دیگه برقصه رو هرگز 😖

یه نفر کبدش چرب بود گفت عرق کدو بهترین درمانه واسش از شاه عبدل عظیم خریده بود ،عرق کاسنی هم خورده بود دیگه عالییی بدد

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
یه نفر کبدش چرب بود گفت عرق کدو بهترین درمانه واسش از شاه عبدل عظیم خریده بود ،عرق کاسنی هم خورده بو ...

اره تو فکرم فردا برم عرق کاسنی بخرم 

از طرفی معده ام سرده ک نفخ میکنم از طرفی کبدم گرمه تب میکنم 

خل شدم دیگه نمیدونم چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم کبدم مشکل داره گفتن هر صبح ناشتا یه لیوان اب ولرم با چن قطره لیمو بخور بعد در طول روز آب زیاد بخ ...

من شنبه میرم برای اولین  دوره . عزیزم فصل حجامت الانِ از دستش ندی 

اره تو فکرم فردا برم عرق کاسنی بخرم  از طرفی معده ام سرده ک نفخ میکنم از طرفی کبدم گرمه تب میک ...

لیموتازه که اومد هرصبح آب یه لیم لریز تو یه لیوان تب ولرم کیه قاشق کوچیک عسل بخور شوهرم باهمین روش آنزیم کبدیش بهترشد

2738
لیموتازه که اومد هرصبح آب یه لیم لریز تو یه لیوان تب ولرم کیه قاشق کوچیک عسل بخور شوهرم باهمین روش آ ...

عسل اذیت نمیکنه ؟ اخه فکر میکنم طبع عسل گرم باشه ولی آب و لیمو رو از فردا شروع میکنم 

درد نداره ؟؟ میترسم جاش بمونه 

نه فکر نکنم جاش بمونه من مادرم زیاد انجام داده جای عیچکدوم نمونده

2706