2726
عنوان

زایمان طبیعی با امپول فشار

197 بازدید | 11 پست

من بخاطر نارسایی در خون‌رسانی جفت مجبورم هفته دیگه زایمان کنم

دکتر گفت باید طبیعی زایمان کنی نهایتا با آمپول فشار 

الان هفته سی و شش هستم 

کسی تجربه داره زایمان با آمپول فشار 

از حالا ترس شدید برم داشته 

خدا جونم مرسی 

اشکال نداره اگ با دوز مناسب تزریق بشه بسیار میتونه کمک دهنده برای سیر زایمان باشه و زایمان رو کوتاه تر کنه

نگران نباش

هم مامانم هم ماما ولی مامان بودن جذاب تره😚😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من تو هفته 42بودم بدون درد رفتم با آمپول فشار زایمان کردم بچمم خیلی درشت بود نمیدونم به خاطره اون بود ولی زایمانم خیلی سخت بود لعنتیا سزارینم نکردن

بر محمدو آله محمد صلوات
من بچم وزن نمیگیره بخاطر جفتم الان حدود دو و نیم کیلو هست  امروز معاینه شدم گفت اصلا ی سانت ه ...

خوب بچه کوچیکه فکر نکنم زایمانتون خیلی سخت باشه،ولی دکتر من معتقد بود آمپول فشار عوارض داره اگه قرارهای با آمپول فشار زایمان کنم همون بهتر سزارین بشم حالا نمیدونم

انشاالله هرچی زودتر زایمان می‌کنی 

عزیزم من شرایط شما رو نمیدونم ولی خودم سر هر 2 تا با داریم تا روز آخر کوچکترین دردی نداشتم و کاملا دهانه ی رحمم بسته بود با پیشنهاد دکترم روغن کرچک استفاده کردم و شکر خدا جوابم گرفتم. میخوای از دکترت بپرس ببین اگه مشکلی نداره استفاده کن. منم به شدت از آمپول فشار و پاره کردن کیشا آب میترسیدم که خدا رو شکر کارم به اونجا ها نمیکشید