2726
عنوان

امشب یه آقایی تو فایملمون فهمید زنش خیانت کرده بهش

| مشاهده متن کامل بحث + 8705 بازدید | 167 پست
شوهرش کمش میذاشته؟! خاک برسر هرچی مرد زندگی خراب کن وهرزه ست که به زنهای شوهردارم رحم نمیکنن ...

نمیگن که اینجاها کلت عادت کردن همیشه زنو مقصر بدونن هر اتفاق بدی تو دنیا بیفته تقصیر زنه 

یاد من باشد کاری نکنم که به قانون زمین بر بخورد
اگه احکام حالیش بود که خیانت نمی کرد

حتی اگه احکامم حالیش نبود ولی انسانیت حالیش بود اینکارونمیکرد

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا به آقاهه صبر بده. اون دو تا هم به سزای عملشون برسن. خدا به همسر اون مرد خائن هم صبر بده. بیچاره بچه های این دو خانواده😔

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
خب عزیزم مرد میتونه زن بگیره ولی زن که نمیتونه دوبار شوهر کنه

زن گرفتن شرایط داره. اجازه همسر اول لازمه که این مهمترینشه. 

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2728
نمیگن که اینجاها کلت عادت کردن همیشه زنو مقصر بدونن هر اتفاق بدی تو دنیا بیفته تقصیر زنه 

تازه همه دلشون به حال مرده میسوزه

البته اینجا واین تاپیک همین درسته ها

مرده خیلی گناه داره...منم دلم براش میسوزه...که زنش متعهدنبوده بهش وخیانت کرده

ولی بدبختی اینجاست توتاپیکای برعکس که خانم خیانت دیده  همینا نمیان براخانم دلسوزی کنن که خیانت دیده بلکه نمک روزخمش میشن که حتما کمش گذاشتی

تازه خروارخروار فحش میدن به اون زنی که مردپست فطرت باهاش واردرابطه شده ومیگن الهی خداریشه هرچی زن فاسده بکنه😐😐😐😐کلاچشمشون خطای هیچ مردیو نمیبینه.....نه اینجا...نه اونجا!!!!

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤

تا زنی بهش خیانت نشه نمیدونه چه ویرانگریه و برعکسشم صادقه .به خاطر این همش در موردش حرف میزنن چون حالشون بده .چون نیاز به همدم دارن .انقد حاله بدیه که تصورش نمیکنین 

اگر خیانتش در حد رابطه جنسی بوده باشه هم اون اقایون بهش حرام شدن هم شوهرش

شوهرش حرام نمیشه ک 

فقط اونایی ک باهاشون زنا کرده بهش حرام میشن یعنی اگه از شوهرش طلاق ببگیره نمیتونه با اونا ازدواج کنه

خب عزیزم چی بگم دیگه یکی از اشناهامون خانومش بهش خیانت کرده اقاه ام فهمیده خانومه رفت خونه پدرش من خ ...

اینو بدون هیچ زنی هیچ زنی از روی خوشبختی و دل خوش به یه مرد دیگه پناه نمیبره...حتما حتما چیش خودش دلیلی داشته...کارش ک البته درست نبوده ولی از سر سیری هم نبوده

ما داریم ی طرفه از زبون ی نفر ک حتی معلوم نیس کامل گفته یانه این جریانو میخونیم..چطوری اجازه توهین ب خودتون میدین؟؟؟؟؟؟؟واقعا عجیبین

واسم ی صلوات میفرستی؟؟😍😍😍ممنونم دووستم

شاید مرده چیزی واسه زنش کم گذاشته. شاید ارضاش  نکرده. اگه زندگیشو دوست داره بهذخاطر بچه تحمل کنه. چرا کسی از این نسخه ها اینجا نمیپیچه? 

من به دستان خدا خیره شدم..معجزه کرد . قد۱۵۹ وزن اولی ۷۱/۶.وزن فعلی ۶۱ .هدف اولیه ۵۷ .هدف نهایی۵۴
شاید مرده چیزی واسه زنش کم گذاشته. شاید ارضاش  نکرده. اگه زندگیشو دوست داره بهذخاطر بچه تحمل کن ...

دقیقا 

مرد باید بیشتر به خودش برسه و برای زنش خودش رو جذاب کنه و همیشع عطر بزنه و بوی عرق و اینا نده تا زنه خودش یواش یواش به سمتش بیاد و دلش به زندگی گرم بشه

2706